Sandra Kubicka nie wyrobiła się na ślub Karoliny Pisarek. Co ona na to? Oj, chyba nie była najważniejsza na liście gości

Karolina Pisarek, Sandra Kubicka

Karolina Pisarek, Sandra Kubicka

Karolina Pisarek zdradziła, czy ma żal do Sandry Kubickiej, która nie przyszła na jej ślub. Modelka udzieliła krótkiej, ale bardzo dosadnej odpowiedzi. 

Na początku czerwca Karolina PisarekRoger Salla wzięli ślub. Para wyprawiła wesele, na które wydała ponad pół miliona złotych. W rozmowie z Jastrząb Post modelka otwarcie przyznała, że z tzw. kopert od gości nie zwrócił się koszt całej imprezy, ale mimo to jest zadowolona z efektu końcowego.

Na przyjęciu nie zabrakło gwiazd. Pisarek i Sallę wspierali m.in. Patricia Kazadi i Osi Ugonoh z Top Model. Zaproszenie na ekskluzywną uroczystość powędrowało także w ręce Sandry Kubickiej. Niestety ta nie była w stanie pojawić się na wydarzeniu, o czym powiedziała kilka tygodni temu naszej reporterce. Swoją nieobecność wytłumaczyła innymi, wcześniej zaplanowanymi zajętościami:

Zostałam zaproszona. Natomiast napisałam Karolinie, że nie pojawię się, ponieważ mam inne plany i już od dawna, od trzech miesięcy wiedziałam, że będę musiała być w Łodzi na konferencji twórców, gdzie Prezydent Miasta Łodzi wręczała mi nagrodę. Napisałam to Karolinie. Ale cieszę się, że miała piękny ślub i życzę im dużo miłości.

Bez udziału Sandry i Barona, na weselu Karoliny bawiło się prawie 200 osób. Czy finalistka Top Model ma żal do Kubickiej, że nie towarzyszyła jej w tym szczególnym dniu?

Czy Karolina Pisarek żałuje, że Sandra Kubicka nie przyszła na jej ślub?

Chociaż emocje związane ze ślubem i hucznym weselem już nieco opadły, to Karolina wciąż bardzo chętnie dzieli się kolejnymi szczegółami z wielkiego dnia. Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, zapytała ją wprost, czy było jej przykro, że Sandra Kubicka nie stawiła się u jej boku, gdy ślubowała miłość aż po grób swojemu – wtedy jeszcze przyszłemu – mężowi.

Totalny luz. Nawet nie chcę tego komentować.

Pisarek dodała jedynie, że ani przez sekundę nie zaprzątała sobie głowy nieobecnością Sandry:

Nie.

Po odpowiedzi Karoliny można odnieść wrażenie, że Sandra nie była w ścisłej czołówce gości, bez których panna młoda nie wyobrażała sobie świętowania zmiany stanu cywilnego.


Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Komentarze

 • Georgia pisze:

  Ja tez nie chciałabym na ślubie takiej fałszywej koleżanki, która za plecami koleżanek z show-biznesu opowiada jakie wielkie i złe zrobione maja silikony. Od Sandry bije FAŁSZ i zalatuje regularnym OBMAWIANIEM KOLEŻANEK.

 • Gość pisze:

  Zabolało Kubicka, że ją poprzedni milioner olał.
  Kaio to fajny facet na poziomie, a jak się zorientował jaka z niej kobieta-bluszcz to już jej nie chciał. Zwiał z hukiem, a Sandra musiała obejść się smakiem jego pieniędzy.

  • Gość pisze:

   Z Kaio taki fajny facet że tylko mu w głowie imprezy z modelkami na jachcie !Dobrze zrobiła Kubicka że się z tej relacji wyplątała bo jeszcze wyjdą afery z tym jej byłym !

 • Gość pisze:

  Sandre skręcała zazdrość której nie mogła opanować i to tyle i aż tyle.Karolina dorwała bogatego kolesia,a Sandra no cóż pozostawie bez komentarza

  • Gość pisze:

   Szczytem marzeń jest w dzisiejszych czasach dorwać bogatego kolesia ?Kubicka często podkreśla że nie jest z facetami dla kasy !

  • Gość pisze:

   Nie dla kasy, ale dla zasięgów. Kubicka jest poważnie uzależniona od atencji i facet, ktôry nie przykuwa uwagi mediów w jej mniemaniu o sobie wielkiej (tyłek dosłownie ma wielki) modelki, nie jest dla niej obiektem łowów.

 • Gość pisze:

  To po co ja zapraszała? Dla koperty?

 • GośćZosia pisze:

  Na wszystko ma rozwlekłe odpowiedzi a nawet raczy nas wiadomością ile zebrała na ślub kasy .Tylko w przypadku Kubickiej nie ma nic do powiedzenia !Oj ,zabolało Karolinę że ją Sandra olała !

 • GośćJorg pisze:

  Za to zdarzyła obrażać Polaków gdzie tacy się rodzą.

 • Flow 67 pisze:

  Czy to ci celebryci co mówią DDTv.

 • Gość pisze:

  Skąd się biorą ci ludzie?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×