Zapytaliśmy Karolinę Pisarek o ciążę. Gwiazda „Top Model” już nie ukrywa, co wydarzy się za niespełna 9 miesięcy. Szykuje się rewolucja w jej życiu prywatnym

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek za 9 miesięcy rozpocznie nowy etap w życiu. Czy jej rodzina się powiększy, a modelka zostanie mamą? Tylko u nas komentarz gwiazdy.

Karolina Pisarek zgłosiła się do 5. edycji programu Top Model. W trakcie trwania show radziła sobie świetnie. Doszła do wielkiego finału, w którym przegrała jedynie z Radkiem Pestką. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Nie tylko zyskała grono wiernych fanów, ale także zaczęła współpracować z wieloma firmami.

Pisarek świetnie się układa zarówno zawodowo, jak i w życiu prywatnym. Znalazła szczęście u boku Rogera Salli, z którym dwa miesiące temu się zaręczyła. Karolina w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że ona i jej ukochany chcą się pobrać w przyszłym roku. Przygotowania idą więc pełną parą:

Planujemy ślub w przyszłym roku. Suknia ślubna już pomału się szyje. To bardziej syrenka. Zawsze mi się podobała taka suknia i mam nadzieję, że w takiej będę właśnie szła już dość niedługo. Wiem, jak chcę, aby wyglądało wesele. Chcę, aby był to piękny ogród, w takim włoskim stylu. Takie są moje plany. Miesiąc już też wybrany, więc pomału do przodu. Na pewno w Polsce.

Karolina Pisarek komentuje plotki o ciąży. Zostanie mamą?

Niedawno media obiegła informacja, że Karolina Pisarek jest w ciąży. Dowodem miał być komentarz narzeczonego modelki, który pod jednym zdjęciem napisał

9 months Love U.

Także Małgorzata Leinter, która na co dzień współpracuje z gwiazdą, wspomniała o dziewięciu miesiącach i pogratulowała nowego etapu w życiu:

Gratuluję! Spieszmy się, za niecałe 9 miesięcy rozpoczniesz nowy etap w życiu

Gdy fala spekulacji na temat błogosławionego stanu Karoliny ruszyła, Pisarek zdementowała je w rozmowie z Jastrząb Post. Zdradziła, że za 9 miesięcy rozpocznie nowy etap w życiu – właśnie wtedy weźmie ślub. Chociaż razem z ukochanym w przyszłości chcieliby zostać rodzicami, na razie skupiają się na swoim rozwoju osobistym. Modelka podkreśliła, że na dzieci przyjdzie jeszcze czas:

Za 9 miesięcy mamy termin naszego ślubu. Na razie wspieramy się w rozwoju osobistym, aby osiągnąć marzenia. Myślimy o założeniu rodziny, ale jeszcze nie teraz. Znajduje się to na liście naszych marzeń, ale jeszcze mamy inne rzeczy do zrobienia.

Trzymamy kciuki, by zakochanym udało się zrealizować wszystkie plany.


Karolina Pisarek - Pokaz MMC

Karolina Pisarek - Pokaz MMC

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek z narzeczonym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×