Karolina Pisarek lada dzień weźmie ślub! Miesiąc wybrany, suknia się szyje… Zdradziła nam sporo szczegółów

Karolina Pisarek i Roger Salla

Karolina Pisarek i Roger Salla

Karolina Pisarek i Roger Salla szykują się do ślubu. Gwiazda Top Model zdradziła, na jakim etapie są przygotowania do ceremonii. Kiedy się odbędzie i na jaką suknię ślubną się zdecydowała?

Karolina Pisarek do show-biznesu wkroczyła, biorąc udział w 5. edycji programu Top Model. Jury miało co do niej dobre przeczucia. Z każdym kolejnym odcinkiem nabierała pewności siebie, a w kolejnych etapach programu radziła sobie coraz lepiej. Dotarła aż do ścisłego finału, gdzie przegrała jedynie z Radkiem Pestką. Od tamtej pory nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Jej kariera kwitnie. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych twarzy w branży.

Modelka nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Ma za sobą związek z filipińskim celebrytą i prezenterem telewizyjnym – Danielem Kenji Matsunagą, który rozpadł się po dwóch latach. Gorące uczucie połączyło ją także ze starszym o 17 lat Jaimim Camarą – byłym kierowcą wyścigowy z Brazylii. Niestety i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Niedawno serce Karoliny zabiło na nowo, a ona powoli… szykuje się do ślubu.

Karolina Pisarek i Roger Salla szykują się do ślubu

Karolina Pisarek niedawno pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z nowym partnerem. Jej wybrankiem jest 28-letni Roger Salla, czyli syn milionera i założyciela firmy świadczącej usługi finansowe w branży e-commerce.

Modelka i jej partner są już po zaręczynach. Wszystko odbyło się podczas wspólnego wyjazdu na Malediwy. To właśnie tam Roger zaskoczył ją romantyczną randką we dwoje i pierścionkiem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post szczęśliwa narzeczona opowiedziała o swoim narzeczonym:

Jestem zakochana ma maksa. I przeszczęśliwa. Dopełniamy się, mamy tę samą charyzmę, myślenie, hobby, pasje. Codziennie wstajemy rano, ćwiczymy, mamy podobne zajęcia i podobny humor. On mi się bardzo podoba wizualnie, jest piękny na zewnątrz, ale przede wszystkim od środka. Dba o mnie, troszczy się. Po prostu mogłabym wymieniać godzinami, jakim wspaniałym człowiekiem.

Karolina Pisarek i Roger Salla już planują ślub:

Planujemy ślub w przyszłym roku. Suknia ślubna już pomału się szyje. To bardziej syrenka. Zawsze mi się podobała taka suknia i mam nadzieję, że w takiej będę właśnie szła już dość niedługo. Wiem, jak chcę, aby wyglądało wesele. Chcę, aby był to piękny ogród, w takim włoskim stylu. Takie są moje plany. Miesiąc już też wybrany, więc pomału do przodu. Na pewno w Polsce.

Cała rozmowa poniżej:


Roger Salla to podobno on skradł serce Karoliny Pisarek

Roger Salla to podobno on skradł serce Karoliny Pisarek

Roger Salla to podobno on skradł serce Karoliny Pisarek

Roger Salla to podobno on skradł serce Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek - zdjęcia z zaręczyn

Karolina Pisarek - zdjęcia z zaręczyn

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×