W domu Karoliny Malinowskiej panują sztywne zasady. „Trzeba to limitować”. Stosuje metody godne naśladowania

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska jest mamą trzech dorastających chłopców. Wykazała się bardzo dojrzałym podejściem i podjęła ważne kroki, jeśli chodzi o ich wychowanie. Szczegółami podzieliła się z reporterką Jastrząb Post.

Karolina Malinowska razem z Olivierem Janiakiem są rodzicami trzech synów: Christiana, Fryderyka i Juliana. Chociaż obowiązków przy wychowywaniu takiej gromadki jest sporo, oni sobie świetnie z tym radzą. Żyjemy jednak w XXI wieku, więc na dzieci czeka sporo niebezpieczeństw, na przykład w sieci. Jak sobie z tym radzi modelka?

Jak Karolina Malinowska reguluje dzieciom dostęp do internetu?

Żyjemy w czasach, kiedy trudno sobie wyobrazić, że ktoś może nie korzystać z internetu. Stanowi on jednak źródło zagrożeń. Jak Karolina Malinowska chroni przed nimi swoich synów?

Nie daję wolnej reki i kredytu zaufania, bo myślę, że to jest taki wiek, kiedy trzeba pewne rzeczy kontrolować. U nas ten dostęp do internetu nie jest jakiś specjalnie duży. Starszy syn korzysta z telefonu, ponieważ kiedy wraca, to ma go przy sobie, bo jest dzieciakiem, który chodzi sam do szkoły i sam z niej wraca. Młodsze dzieciaki mają internet limitowany w weekendy. To jest taka sfera, którą warto kontrolować. Jest wiele zagrożeń, które czekają na dzieci w internecie i fajny jest taki głos rozsądku. Ja akurat jestem w  takiej ciekawej sytuacji, że jak moje dziecko zobaczy coś dziwnego w internecie,jak go coś zaciekawi, zbulwersuje lub zainteresuje to sam do mnie przychodzi i się tym dzieli.

Zdaniem Karoliny, to dorośli mają większy problem z internetem niż dzieci, czego dowodem jest zachowanie sporej części z nich. Jakie zdanie na ten temat ma Malinowska?

Duży problem my dorośli mamy z internetem. My mamy większy problem niż nasze dzieci. Ja widzę po swoich znajomych, którzy nie wypuszczają telefonu z rąk i ciężko jest się z nimi skomunikować, nawet siedząc przy tym samym stoliku. Zdarzyło mi się napisać do takiej osoby hej, siedzę na przeciwko. Jeżeli my jesteśmy tak bardzo w tym wirtualnym świecie, który jest częścią naszego życia i rzeczywistości, to dzieciaki też mogą mieć z tym problem. Trzeba to limitować, jak wszystko w życiu.

Zgadzacie się z byłą modelką?


Karolina Malinowska pokazała zdjęcie z dziećmi

Karolina Malinowska pokazała zdjęcie z dziećmi

Karolina Malinowska i Olivier Janiak z dziećmi - świąteczna sesja Apart- Boże Narodzenie 2015

Karolina Malinowska i Olivier Janiak z dziećmi - świąteczna sesja Apart- Boże Narodzenie 2015

Olivier Janiak i Karolina Malinowska - Dzień Dziecka z Apart x Disney 2017

Olivier Janiak i Karolina Malinowska - Dzień Dziecka z Apart x Disney 2017

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×