„Love Island” znika z ramówki Polsatu. Dla Karoliny Gilon to… sukces. Ależ to uargumentowała! [WIDEO]

Karolina Gilon

Karolina Gilon

Program Love Island zniknął z oferty stacji Polsat. Jak komentuje to Karolina Gilon? Prowadząca show nieźle zaskoczyła nas swoją reakcją. 

Love Island. Wyspa miłości to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. Od 2019 roku był emitowany na antenie Polsatu. Jego prowadzącą jest Karolina Gilon. Ku zdziwieniu telewidzów, niedawno poinformowano o tym, że format znika z ramówki Polsatu. Informację oficjalnie potwierdził Edward Miszczak. Zdecydowano o tym, aby przenieść randkowe show do TV4.

Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki – zakomunikował nowy dyrektor programowy Polsatu.

Wielu fanów, którzy przywykli do tego, że ich ulubiony program jest emitowany przez Polsat, przyjęło zmianę z pewną dozą rozczarowania. Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, o tę rewolucję zapytała samą Karolinę Gilon.

Karolina Gilon o wycofaniu Love Island z ramówki Polsatu

Prowadząca randkowe show, ku naszemu zdziwieniu, przyznała, że bardzo ucieszyła się z przeniesienia jej programu z Polsatu do TV4. Jak zadeklarowała, uznała to za sukces. Dlaczego? Bo teraz będzie twarzą dwóch stacji – to trafny argument, choć musimy przyznać, że się go nie spodziewaliśmy:

Ja się bardzo ucieszyłam. Uznałam to za sukces. Program jest tak mocny, że tym programem chcą wspierać Czwórkę, a ja będę twarzą dwóch stacji, więc dla mnie extra. Trochę więcej pracy, ale ja się pracy nie boję.

Kiedy o tej decyzji dowiedziała się Karolina?

Dowiedziałam się zanim to wypłynęło do mediów. Usłyszałam tą decyzję od pana dyrektora. Wszystko jest skonsultowane. Nie czuję się w żaden sposób pominięta. My jesteśmy jedną, wielką rodziną. Ja nie siedziałam i nie decydowałam o tym, są od tego odpowiedni ludzie. Skoro ja jestem w tej stacji, to ufam ludziom, którzy nią zarządzają i uznałam, że to jest fantastyczny pomysł.

Karolina jest przekonana o tym, że rezultat tych zmian będzie pozytywny:

Zobaczymy, jaki będzie tego wynik. Ale ja myślę pozytywnie i uważam, że to wyjdzie in plus dla wszystkich.

Też nie spodziewaliście się tego, że prowadząca aż tak entuzjastycznie podejdzie do takiego przewrotu w jej programie?


Karolina Gilon – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Karolina Gilon – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Karolina Gilon - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Karolina Gilon - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Karolina Gilon - Dinner Show w Chaton Warsaw

Karolina Gilon - Dinner Show w Chaton Warsaw

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×