Karolina Gilon odcina się od porównań do Klaudii El Dursi. A jak ocenia „Paradise Hotel”? [WIDEO]

Karolina Gilon o Klaudii El Dursi i Paradise Hotel

Karolina Gilon o Klaudii El Dursi i Paradise Hotel

Karolina Gilon o Paradise Hotel i porównaniach do Klaudii El Dursi. Jak ocenia nowe show TVN-u? Czy może zagrozić prowadzonemu przez nią Love Island? O to zapytała ją nasza reporterka.

Klaudia El Dursi wyrasta na nową gwiazdę szklanego ekranu. Po udziale w Top Model dostała propozycję poprowadzenia programu Paradise Hotel, który już w marcu zadebiutuje na antenie TVN-u. Mówi się, że nowe reality-show będzie poważną konkurencją dla emitowanego na Polsacie Love Island. Co na to gospodyni widowiska?

Karolina Gilon o Paradise Hotel i Klaudii El Dursi

Karolina Gilon w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że trzyma za Klaudię kciuki i nie chce z nią rywalizować o tytuł „tej lepszej”. Zaznaczyła przy tym, że zanim ona dostała swój program po Top Model, musiała przejść długą drogę:

Poznałam Klaudię, lubimy się. Życzę jej jak najlepiej i cieszę się, że jej kariera potoczyła się szybciej niż moja. Ona od razu po Top Model dostała program, a ta moja droga była troszeczkę dłuższa. Cieszę się i uważam, że musimy się w tym wszystkim wspierać.

Modelka oceniła też Paradise Hotel:

Jestem ciekawa jak będzie wyglądał ten program, jest porównywany do Love Island, chociaż my byliśmy pierwsi, więc teraz oni będą do nas porównywani. Zobaczymy, widz oceni.

Czy Karolina nie boi się porównań do Klaudii?

Jesteśmy totalnie inne. Nie należy nas zupełnie porównywać.

Czekacie na program Paradise Hotel?


Karolina Gilon – Bestsellery Empiku 2020

Karolina Gilon – Bestsellery Empiku 2020 (po operacji zmniejszenia piersi)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×