Szukaj

Karolina Ferenstein-Kraśko zdradziła sensacyjne kulisy „Agent: Gwiazdy 3” ! „Już jest po mnie” [WIDEO]

Karolina Ferenstein-Kraśko o kulisach „Agent – Gwiazdy 3”

Karolina Ferenstein-Kraśko to jedna z gwiazd, która wzięła udział w programie Agent – Gwiazdy 3. Trzeba jej przyznać – sprawdza się w nim doskonale! Karolina zaskarbiła sobie sympatię widzów, ale nie pozwólcie żeby jej niewinny wygląd was zmylił – Karolina jest jedną z osób, które wyjątkowo skrupulatnie obserwują i analizują to, co dzieje się na planie. Nic nie ujdzie jej uwadze, co doskonale udowodniła w poprzednich odcinkach nie zostawiając suchej nitki na konkurencji podczas testów.

Co jest dla niej najtrudniejsze, co było największym wyzwaniem w programie?

Ja przede wszystkim skupiam się na tym, jakie to było niewiarygodne doświadczenie, eksperyment socjologiczny, bardzo skomplikowana psychologiczna gra. Tak naprawdę to co widzowie widzą na ekranie to jest bardzo mały wycinek tego, co działo się na miejscu. To jest tak naprawdę 10, 20 % całej historii. Ja się nad tym zastanawiam za każdym razem, jak są testy, myślę, że na pewno tym razem odpadnę, to już jest po mnie. To było najtrudniejsze. Za każdym razem poddawanie weryfikacji.

O ostatniom odcinku z programu odpadła współlokatorka Karoliny- podróżniczka i blogerka Anna Skura. Obie panie bardzo się zaprzyjaźniły. Jak Karolina przeżyła odejście Ani?

Tutaj jesteśmy poddawani takim skrajnym i różnym bodźcom. Bo z jednej strony uczestnicy, z którymi jesteśmy w tej grze są naszymi przeciwnikami, a z drugiej strony w tym odizolowanym od rzeczywistości świecie bardzo się zbliżamy do siebie. Tak naprawdę, stajemy się dla siebie ważni. Ja poznałam mega wartościowego, barwnego fajnego człowieka, którego normalnie na swojej drodze życia mogłabym nie spotkać. Ona jest człowiekiem internetu, takim kolorowym, barwnym ptakiem. Super fajną dziewczyną. Myślę że sobie wiele dałyśmy w tym programie, czasami w trakcie nieprzespanych nocy, emocji i tropienia tego tytułowego agenta bardzo dużo ze sobą rozmawiałyśmy. To jest naprawdę fajna osoba i później będzie widać, że strasznie mi jej w programie brakuje.

Jak myślicie, to właśnie Karolina jest agentem?

Zobacz: Gwiazdy na premierze książki Karoliny Ferenstein-Kraśko: Karolina Szostak, Lara Gessler, Piotr Kraśko, Julia Wróblewska, Kasia Sokołowska

Zobacz: Atrakcyjna Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała się bez grama makijażu! Czy żona Piotra wygląda na swoje 41 lat?

Zobacz: Biust pięknej Karoliny Ferenstein-Kraśko zrobił furorę na Instagramie! Jest naturalny i ogromny


Karolina Ferenstein-Kraśko w sukni z głębokim dekoltemKarolina Ferenstein-Krasko pokazała się bez makijażu

Karolina Ferenstein-Krasko pokazała się bez makijażu

Karolina Ferenstein-Kraśko, Borys Szyc - premiera książki Karoliny Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko, Borys Szyc - premiera książki Karoliny Ferenstein-Kraśko

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×