Zamieszanie z imieniem córki Piotra Kraśko. Żona dziennikarza oficjalnie komentuje doniesienia tabloidu [WIDEO]

Karolina Ferenstein-Kraśko córka

Karolina Ferenstein-Kraśko córka

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko mają córkę Laurę, na którą najbliżsi mówią Lara. Jakiś czas temu plotkowało się, że małżonkowie planują prawnie zmienić imię dziewczynki. Ile prawdy jest w doniesieniach tabloidu? O to u źródła zapytała nasza reporterka.

Piotr Kraśko ma dwóch synów i jedną córkę. Laura przyszła na świat w styczniu 2016 roku. Dziewczynka jest oczkiem w głowie uwielbianego przez widzów dziennikarza, który każdą wolną chwilę spędza w towarzystwie dzieci i swojej piękniej żony Karoliny Ferentein-Kraśko. Para co jakiś czas pojawia się na wydarzeniach publicznych, najczęściej wybierają imprezy o charakterze charytatywnym lub uroczyste luksusowe bale z udziałem największych tuz polskiego show-biznesu.

W miniony czwartek małżonkowie uczestniczyli w inauguracji sezonu wakacyjnego, przy okazji którego Karolina udzieliła wywiadu naszej reporterce. W rozmowie nawiązała do tematu zmiany imienia swojej córki, którym na początku czerwca żyły wszystkie serwisy o życiu gwiazd:

Ja myślę, że w naszej rodzinie jest taka tradycja. Wszyscy myślą, że ja jestem Karolina, właśnie dla najbliższych, dla przyjaciół, dla rodziny. Moje takie imię używane najbardziej jest Malina, więc podobnie jest z moją córką, że w domu mówimy po prostu do niej Lara i ona też tak o sobie mówi, a w dokumentach jest Laura. To już jest pełna dowolność. Jak będzie dorosła sama zdecyduje.

Laura na przemyślenie swojej decyzji ma jeszcze co najmniej 15 lat. Dokładnie w 2034 roku córka państwa Kraśko przekroczy granicę pełnoletności.

Zobacz: Anna Kalczyńska, Piotr Kraśko, Marta Kuligowska – gwiazdy bawiły się się u Karoliny Ferenstein-Kraśko w Gałkowie. Kto jeszcze wziął udział w Maratonie Mazury?

Zobacz: Piotr Kraśko pochwalił się uroczą córką! Lara wyrasta na prawdziwą piękność!

Zobacz: Edyta Górniak to niezła flirciara! Na oczach widzów zaczepiła Piotra Kraśko


Piotr Kraśko - Wielkanoc 2019Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała córkę Laurę

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała córkę Laurę

Piotr Kraśko pokazał zdjęcie z córką

Piotr Kraśko pokazał zdjęcie z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×