Szukaj

Zdenerwowany Karol Strasburger zapowiada wojnę z mediami! „Dla mnie jest to skandal” [WIDEO]

Karol Strasburger wypowie wojnę mediom

Karol Strasburger wypowie wojnę mediom

Karol Strasburger wypowie wojnę mediom?

Karol Strasburger słynie w polskim show-biznesie jako człowiek o łagodnym usposobieniu i specyficznym poczuciu humoru, za który pokochały go tysiące fanów w całym kraju. Nie oznacza to jednak, że nie potrafi stanąć w obronie samego siebie i ludzi, na których mu zależy. Ostatnimi czasy media naruszają jego prywatność i sprawiają, że gwiazda Familiady jest coraz bardziej poirytowana ich zachowaniem.

W rozmowie z Jastrząb Post Strasburger wyjawił, że nie zamierza puszczać zachowania mediów płazem:

Nie powinno się grzebać w czyichś życiorysach, wspomnieniach. Odwoływać do ludzi, którzy odeszli od nas, myślę, o mojej żonie, o takich rzeczach, które po prostu nie maja prawa zaistnieć w dobrym dziennikarstwie. Jeżeli ktoś robi z tego poklask publiczny i robi to tylko po to, żeby był jakiś skandal, bo trzeba na tym zarabiać pieniądze, to dla mnie jest to skandal, że takie dziennikarstwo istnieje i że takie strony funkcjonują.

Strasburger nie zamierza dłużej się patyczkować. Jak wyjawił, planuje wypowiedzieć mediom sądową wojnę, jeśli będzie musiał:

Jedna z tych normalnych zasad, to mieć to głęboko i się tym nie przejmować i czekać, aż się uspokoi i uważam, że każdy człowiek, nawet źle wychowany nie mający w sobie ani pokory, ani kultury w jakimś momencie zrozumie, że poszedł za daleko i tego robić nie powinien. Ja do jakiegoś momentu jestem spokojny, nie jestem pieniaczem, ale jeżeli taka droga będzie trwała dalej, no to mamy przed sobą prawo. Od tego są sądy, są adwokaci, którzy się tym zajmują i jeżeli ktoś dokonuje tego nadużycia, to będę musiał z tym zawalczyć, a prawo jest okrutne. Ja już wtedy oddaje to wszystko w ręce adwokata, niech on się z  tym dalej boryka.

Myślicie, że ma szansę wygrać?

Oburzona ukochana Karola Strasburgera grzmi w mediach Wściekła się przez paskudny hejt!

Karol Strasburger po raz pierwszy wyjawił, co naprawdę sądzi o różnicy wieku w swoim związku. Nie owijał w bawełnę [WIDEO]

Nowa partnerka Karola Strasburgera przyjaźniła się z jego byłą żoną?! Pierwszy raz tak szczerze o tym opowiedziała!


Karol Strasburger - premiera filmu

Karol Strasburger - premiera filmu "Planeta Singli 2"

Karol Strasburger – Lepiej późno niż wcale, spotkanie promocyjne

Karol Strasburger – Lepiej późno niż wcale, spotkanie promocyjne

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×