Szukaj

Karol Strasburger pochwalił się rolą w „Koglu Moglu”. Jego bohater nieźle namiesza. Znamy szczegóły

Karol Strasburger o Koglu Moglu

Karol Strasburger o Koglu Moglu

Karol Strasburger po pandemii nie narzeka na brak pracy. Gra w Pierwszej miłości, prowadzi Familiadę, a do tego dostał rolę w Koglu Moglu. O szczegółach opowiedział naszej reporterce.

Ruszyły prace nad czwartą częścią Kogla Mogla. Kontynuacja kultowej komedii z lat 80. okazała się ogromnym sukcesem. Wszystko to za sprawą dobrze dobranej obsady – w większości gwiazd, które pojawiły się w produkcji już 30 lat temu. W odświeżonej wersji filmu nie zabrakło nowych twarzy. Podobnie będzie w najnowszej odsłonie.

Karol Strasburger o roli w Koglu Moglu i nie tylko

Karol Strasburger pochwalił się naszej reporterce, że dostał rolę w Koglu-Moglu. Zdradził przy okazji, że jego bohatera czeka ślub, co może oznaczać, że sporo namiesza w czwartej części kinowego hitu. Pracę na planie aktor będzie musiał połączyć z grą w Pierwszej miłości i prowadzeniem Familiady.

Mamy Familiadę, która idzie trochę w zmienionym składzie. Mamy trzy osoby, brak publiczności. Mamy przez to inne przepisy. Trudno. Nie można z tym dyskutować. Pierwsza miłość ruszyła. Rola się rozwija, dużo mam bardzo fajnych, ciekawych wątków, tak więc jestem już po wyjazdach zdjęciowych do Wrocławia. Szykuje się moja mała obecność w kolejnym Koglu Moglu. Szykują się dla mnie kolejne śluby. Ale już nie prywatne, tylko zawodowe. Więc pewnie w Pierwszej miłości i Koglu Moglu będę się żenił. Do tego dochodzą inne rzeczy.

Karol spróbował także swoich sił jako raper:

Zmobilizowano mnie do wzięcia udziały w rapie. Więc nagrałem rap, bardzo się męczyłem, ale było to moje wyzwanie techniczne, żeby to wykonać profesjonalnie i żeby się udało. Poświęciłem na to wiele czasu. To taka moja moja ambicja własna. To się gdzieś pojawia i ok, możemy się pobawić. A jak jeszcze w ten sposób można komuś pomóc, to bardzo dobrze.

Cała rozmowa poniżej.


Karol Strasburger

Karol Strasburger

Karol Strasburger - Choinki Jedynki 2019

Karol Strasburger - Choinki Jedynki 2019

Karol Strasburger odejdzie z telewizji, żeby zająć się córką? Jest dosadny komentarz aktora

Karol Strasburger odejdzie z telewizji, żeby zająć się córką? Jest dosadny komentarz aktora

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×