Karol Strasburger o wojnie Smaszcz i Kurzopków. Ma mądrą radę dla Pauliny. Jeśli ta się do niej zastosuje, konflikt będzie zakończony

Karol Strasburger, Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Karol Strasburger, Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Karol Strasburger szczerze o sporze Pauliny Smaszcz z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Ma radę dla Pauliny. Mądre słowa!

Paulina Smaszcz kilka tygodni temu ujawniła publicznie, że jej ex-mąż, Maciej Kurzajewski wszedł w związek z Kasią Cichopek. Na tym się nie zakończyło. Później zarzuciła mu kłamstwa i złe traktowanie synów. Gdy pojawiła się u niego w domu, ten zgłosił sprawę policji. Jak przekonywał, było to najście jego matki, która akurat przebywała w budynku.

Wczoraj była partnerka Kurzajewskiego złożyła wizytę na komendzie i zrelacjonowała jej przebieg w sieci.

Mam już dosyć kłamstw i insynuacji, nieprawdziwych rzeczy, które pojawiają się w obrzydliwych portalach plotkarskich. Tak, byłam dzisiaj przesłuchana w komendzie, gdzie mój były mąż zgłosił mnie, że niby wtargnęłam do jego domu i przyczyniłam się do rozwoju choroby jego mamy, czyli mojej byłej teściowej. Chciałam powiedzieć, że byłam przesłuchana. Jeśli dziennikarze mają wątpliwości, to proszę, żeby zadzwonili do komendy policji w Wesołej – powiedziała. –Mama Maćka, pani Teresa Kurzajewska, potwierdziła moją wersję wydarzeń, w trakcie przesłuchania. Rozmawiałyśmy bardzo mile – życzyłyśmy sobie zdrowia i pożegnałyśmy się.

Pełne oświadczenie poniżej.

Karol Strasburger o konflikcie Pauliny Smaszcz i Kurzopków

Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać o ten spór weterana polskiego aktorstwa, Karola Strasburgera.

Myślę sobie, że niezależnie od tego, jakie są racje, bo w racje nie wchodzę, nie znam dokładnie tych zawiłości wewnętrznych i prywatnych, ale myślę sobie, że za dużo tego dobrego. To są na tyle sprawy prywatne i osobiste, że ciągłe pojawianie się z nimi to jest nie moja bajka. To się załatwia samemu ze sobą, trzeba się umówić na kawę, albo w sądzie, ale nie powinni się ludzie tym zajmować i nie powinno się o tym mówić. Nie mogę wyrokować, dlaczego tak się dzieje, czy czasami sami zainteresowani tego nie chcą, bo bywa tak, że niektórzy zainteresowani robią wszystko, aby było o nich głośno, wszystko jedno z jakiego powodu – zaczął ostrożnie artysta.

Karol ma radę dla Pauliny. Uważa, że lepiej zostawić tę historię na bok i jakoś rozwiązać ją po cichu.

Wydaje mi się, że te niekończące się historie, kto kogo zostawił i kto z kim znowu jest, to – jak mogę komuś radzić – lepiej zostawić na boku, bo trochę tego za dużo i działa to przeciwko tym ludziom i przeciwko samej sprawie. Trzeba to samemu rozwiązać po cichu.

Wierzycie, że była żona Kurzajewskiego weźmie sobie do serca mądrą radę starszego kolegi z branży?


Karol Strasburger - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Karol Strasburger - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Kasia Cichopek pokazała świąteczne dekoracje

Kasia Cichopek pokazała świąteczne dekoracje

pytanie na sniadanie

Kurzajewski Maciej, Cichopek Katarzyna Kasia 2022-10-29

Komentarze

 • Gość Joanna pisze:

  Tak ok ok zapomniałam dodać mój typ aktora polskiego. P. K.Strasb

 • Gość pisze:

  P. Cichopek trochę za dużo schudła, a duża głowa została.

 • kobieta pisze:

  No biedna Paulina asy zw rękawie się skończyły to sobie łeb ogoliła.Zawsze to jakieś zainteresowanie jej osobą będzie.

 • Gość pisze:

  Rozstali się , więc po co sobie wchodzić w drogę . Niech każdy zajmie się swoim życiem, budowaniu relacji z własną rodziną, dziećmi itd…żadna z pań nie jest pryrorytetem dla własnych dzieci która by mogła dawać przykład jak powinna wyglądać prawdziwa rodzina. A chyba na tym powinna się skupić. Żaden ślub tego nie zmieni, Cichopek zawsze pozostanie kochanką, bo co powie dzieciom? Kom był wtedy tata dla niej? Mężem, dawcą nasienia ,czy kochankiem?
  Niech spyta wtedy własnego serca a nie przekupionego księdza. Bo dla Boga jest jedna rodzina.

 • KorneliGość pisze:

  Tylko że koledzy mi mówią że znane osoby unikają tematu Cichopek i jej spraw . Nie dziwi mnie to. Może po prostu nie chce Pan już być znany

 • Shilla pisze:

  Dobra postać Pan grał w telenoweli.

 • Gość Joanna pisze:

  Oooooo mój typ aktora się pojawił pan Strasburger 🍭

 • Shhillaa pisze:

  Planie Karolu fajna postać Panny gra grał w telenoweli najlepsza

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×