Karol Strasburger pierwszy raz komentuje zarzuty Stana Borysa o pisanie hejterskich komentarzy. Tu nie ma mowy o przyjaźni

Karol Strasburger

Karol Strasburger

Karol Strasburger od jakiegoś czasu spotyka się w sądzie ze Stanem Borysem. Muzyk oskarżył go o zniesławienie. Przed naszą kamerą prowadzący Familiadę skomentował całe zajście. Czy jeszcze kiedyś będą przyjaciółmi?

Karol Strasburger od kilku lat wiedzie szczęśliwe życie u boku sporo młodszej żony, z którą dzieli go aż 36 lat, ale nie przeszkodziło im to w zbudowaniu trwałego związku i posiadaniu dziecka. Wspólnie wychowują córeczkę Laurę, która przyszła na świat pod koniec 2019 roku. Chociaż niewiele osób wróżyło im udany związek, to małżonkowie udowadniają, że łączy ich prawdziwe uczucie, które nie boi się żadnej krytyki.

W ostatnim czasie w ich życie wdarł się jednak spory problem. Stan Borys postanowił pozwać prezentera do sądu za zniesławienie. Od jakiegoś czasu muzyk twierdzi, że prowadzący Familiadę jest autorem przykrych komentarzy na jego temat, które ukazały się w sieci.

Karol Strasburger komentuje sytuację ze Stanem Borysem

O konflikcie prezentera i muzyka zrobiło się głośno w momencie, gdy sprawa trafiła do sądu. Stan Borys i jego partnerka oskarżają Karola Strasburgera o zamieszczenie nieprzychylnych komentarzy na ich temat w sieci. W trakcie postępowania miało się okazać, że hejterskie wpisy na portalach plotkarskich pochodzą z tego samego IP, z którego łączy się Karol Strasburger.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post prezenter odniósł się do całego zamieszania:

Odnoszenie się do rzeczy prywatnych i osobistych powoduje, że są ludzie, którzy robią to chętnie i bardzo chętnie, funkcjonują publicznie. Ja jak widać nie mam takiej potrzeby. Wolę mówić o modzie, niż o swoich kolegach. I tak w tych mediach będę się pojawiał, a niektórzy nie mają innej możliwości, więc robią co mogą, żeby mówić o czymkolwiek. 

Czy jest szansa, że Karol i Stan Borys będą jeszcze przyjaciółmi?

Słowo przyjaźń to za duże słowo. To była po prostu zwykła znajomość, nic więcej. Nie będę tym słowem szafował, w życiu ma się niewielu przyjaciół lub w ogóle. Są ludzie, którzy każdą znajomość nazywają przyjaźnią, widać jest im to do czegoś potrzebne. Ale nie wyobrażam sobie jakichkolwiek zmian naszych relacji. Jak ktoś nadużywa czegoś w swoich osobistych celach i rozdmuchuje jakąś sprawę, która powinna być załatwiona przy stoliku w kawiarni przy lampce wina, to jak ktoś ma takie potrzeby i szuka poklasku lub względów finansowych w tym, to ja nie widzę powodu, aby z kimś utrzymywać kontakty.

Po czyjej stronie jesteście?


Stan Borys - Wielki Test: Święta Bożego Narodzenia

Stan Borys - Wielki Test: Święta Bożego Narodzenia

Stan Borys – Opole 2021, zdjęcia z prób

Stan Borys – Opole 2021, zdjęcia z prób

Karol Strasburger

Karol Strasburger

Komentarze

 • Maria pisze:

  Karol Strasburger wspaniały aktor człowiek z klasą mam wrażenie że został wkręcony jest takie powiedzenie Panie. Boże obroń przed przyjaciółmi a z wrogami sam sobie muszę poradzić.O tym drugim panu doświadczonym wiekiem i chorobą wspominać nie będę .

 • GośćDanek pisze:

  Panie Borys ludzie juz o Panu zapomnieli ale wybrał Pan nie odpowiedni sposób żeby o sobie przypomnieć

 • GośćDanek pisze:

  Panie Borys czy każdej osobie która w sieci pisze o Panu nieprzychylne komentarze założy pan sprawę w sądzie. Niech Pan wyluzuje w sieci ludzie się opluwają i nikt takich cudów nie odstawia wez Pan paciorki i pomódl się ludzie juz o Panu zapomnieli po co w ten upokarzający sposób o sobie przypominać i robic sobie porute

 • GośćWera pisze:

  Stan Borys chyba szuka rozgłosu w taki podły sposób niech lepiej wraca do Stanów nic tu po nim

 • Gość pisze:

  Jest jeszcze coś takiego jak wybaczanie! Pozdrawiam Panie Karolu

 • Mela pisze:

  Powiem krótko. Pan Karol jest inteligentnym , dobrze znanym człowiekiem i jest niemożliwe, żeby coś takiego zrobił. Nie poniewieraj uczciwego człowieka Stanie bo nikt Ci nie wierzy. Nie ośmieszają się wraz z tą Twoja laska.😡😡

 • Gość pisze:

  Panie Karolu, „Przykład dał nam Bonaparte, jak zwyciężać mamy”

 • GośćMonika z Wrocka pisze:

  Stan zaprzęgaj jaskółkę i do Stanów za mało masz kasy?

 • Gość pisze:

  Stan zaprzęgaj jaskółkęi zpowrotem do Stanów za mało nakradłeś?

 • Gość pisze:

  Popieram wstyd

 • GośćWroc pisze:

  Pan Borys chce o sobie przypomnieć ale w taki sposób? Ma już swoje lata a zachowuje się jak podlotek. Szkoda nerwów Pana Karola. A wystarczyło spotkać się przy kawie i pogadać jak facet z facetem. Po co te złośliwości.

 • Adamć pisze:

  Dziadki 75Ddrugi 80 lat śmiechu warte zająć się wnukami a morze nawet prawnukami ale chyba ich niema bo się nie chwala już powinni siedzieć na tyłku przecież mają dobre emerytury za tyle lat pracy

 • Gość pisze:

  Obydwa dziadki jeden 75 drugi 80 lat śmiechu warte wnukami się zajmować a nawet już może prawnukami ale chyba ich niema bo się nie chwla

 • Gość Jolka pisze:

  Po latach wrócił ze Stanów zchorowany i liczy…..

 • Gość pisze:

  Stary oblesiuch

 • GośćGosc pisze:

  Pan Karol jest zbyt eleganckim i kulturalnym czlowiekiem, żeby bawiç się w hejtowanie

 • GośćB pisze:

  Borys z igly zrobił widły. Chciał zrobić koło siebie po prostu głośno.

 • Gość pisze:

  Biedny,stary Stan Borys chyba rzeczywiście nie wie skąd wytrzasnąć trochę kasy i przypomnieć się, żałosne

 • Gość pisze:

  Musicie Panowie podać sobie ręce!a nie chodzić po sądach!Życie jest piękne !nie sądy!wypić razem kawkę ❤️😀👍👍👍

 • Docent Furman pisze:

  Jeśli w tych rzekomo hejterskich komentarzach Cheeseburgera nie było gróźb karalnych lub wulgarnych i poniżających epitetów, to nie wiem o co panu Borysowi chodzi… Mamy wolność słowa i głoszenia własnych opinii oraz poglądów… To inaczej cenzura. Pan Borys tu się kompromituje, bo chyba nie dorósł do bycia celebrytą, który jest osobą publiczną i powinien mieć tzw. grubą skórę… Żenada!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×