Ekspertka showbiznesowa z „Na językach” ma superprzystojnego partnera! Kim jest chłopak Basi Pasek?

Chłopak Basi Pasek. Kim jest chłopak Basi Pasek? (fot. AKPA, Instagram)

Chłopak Basi Pasek. Kim jest chłopak Basi Pasek? (fot. AKPA, Instagram)

Basia Pasek ma chłopaka modela

Widzowie programu „Na językach” zdążyli już dobrze poznać Basię Pasek. Temperamentna brunetka ze znawstwem odsłania przed widzami kuluary show-biznesu. Trudno się dziwić, bo przecież jej życie zawodowe związane jest z celebrytami.

Poza tym, że Basia niewątpliwie zna się na swoim fachu, zachwyca także stylem. Niewymuszona elegancja, trochę nonszalancji, kobiecość i wygoda – oto jej recepta na udany look. Ma niewątpliwie dobry gust, co nie dziwi, jeśli wiadomo, że w przeszłości miała do czynienia z modą, brała udział w sesjach zdjęciowych. Z modą ma do czynienia i dziś, nie tylko za sprawą np. pokazów, gdzie pojawia się, by przepytywać gwiazdy, ale też za sprawą swojego przystojnego partnera.

Kim jest Karol Niziołek – chłopak Basi Pasek?

Kim jest chłopak Basi Pasek? Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post komentatorka programu „Na językach” spotyka się z Karolem Niziołkiem. Jest modelem. Związany z agencją United For Models Karol ma naprawdę świetne warunki do pozowania przed obiektywem. Ma 190 cm wzrostu, brązowe włosy i niebieskie oczy. Przez zarost przypomina nieco smukłego, strzelistego drwala. Na zdjęciach wygląda bardzo rasowo – nie przypadkowo, bo Karol Niziołek jest również mistrzem polski we wioślarstwie i wielokrotnym reprezentantem Polski w tych zawodach na arenie międzynarodowej. W 2008 roku zdobył nawet brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Świata w kategorii „Czwórka podwójna mężczyzn”.

No cóż, Basi Pasek należy tylko pozazdrościć, a jej chłopakowi pogratulować warunków i wyczucia obiektywu.

Teraz czas czekać aż para wspólnie pojawi się na salonach.

Więcej zdjęć chłopaka Basi Pasek w naszej galerii.

Zobacz także: Stylowe gwiazdy w „Na językach”. Basia Pasek, Agnieszka Jastrzębska i Agnieszka Szulim

Karol Niziołek, chłopak Basi Pasek (fot. Instagram)

Karol Niziołek, chłopak Basi Pasek (fot. Instagram)

Barbara Pasek (fot. AKPA)

Barbara Pasek (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×