Ekspertka ds. etykiety o związku Meghan i Harry’ego. Jedno z nich jest w nim ofiarą. „Tutaj było dużo hipokryzji” [WIDEO]

Irena Kamińska-Radomska o Meghan i Harrym

Irena Kamińska-Radomska o Meghan i Harrym

Irena Kamińska-Radomska, ekspertka ds. etykiety, szczerze o relacji między Meghan a Harrym. Ma jasno sprecyzowane poglądy. Jej zdaniem jeden z partnerów jest wyraźnie poszkodowany przez drugiego. 

Książę Harry i Meghan Markle przed laty opuścili rodzinę królewską. Formalnie zrezygnowali z pełnionych tam funkcji. Przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych i tam na odległość rozpoczęli krucjatę przeciwko reszcie royalsów. Raz po raz oskarżali ich o kolejne bezeceństwa. Para, choć jasno dawała do zrozumienia, że ma dosyć zainteresowania mediów, wystąpiła w filmie dokumentalnym pt. Harry i Meghan. Następnie na rynku ukazała się kontrowersyjna książka księcia – Ten drugi.

Arystokrata nie tylko zwierzał się z nim z najprywatniejszych (a czasami nawet intymnych) spraw, ale również dołożył kolejnych argumentów przeciwników Windsorów. Między innymi oskarżył księcia Williama o stosowanie przemocy fizycznej.

To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę – zaczął relację Harry, dodając: Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić.

Renegat z rodziny królewskiej w ostatnich dniach po raz kolejny zaszokował opinię publiczną, gdy przyznał się do zażywania psychodelików. Rzekomo miały mu one pomóc i przynieść odprężenie po wszystkich złych chwilach, jakich doświadczył.

To było jak wyczyszczenie przedniej szyby, usunięcie filtrów. Psychodeliki przyniosły poczucie odprężenia, ulgi, komfortu, lekkości. Zacząłem to robić rekreacyjnie, a potem zdałem sobie sprawę, jakie to dla mnie dobre – powiedział książę w rozmowie z  dr. Gaborem Matem. — Powiedziałbym, że jest to jedna z fundamentalnych części mojego życia, która mnie zmieniła i pomogła mi uporać się z traumami i bólami z przeszłości. Psychodeliki odblokowują tak wiele z tego, co stłumiliśmy.

Reporterka Jastrząb Post o zachowaniu Harry’ego i Meghan porozmawiała z najbardziej znaną polską ekspertką ds. etykiety – Ireną Kamińską-Radomską, którą swego czasu mogliśmy oglądać w Projekcie Lady.

Irena Kamińska-Radomska o Meghan i Harrym

Kamińska-Radomska dostrzega u Meghan sporą dawkę hipokryzji. Dlaczego?

Myślę, że tutaj było dużo hipokryzji ze strony księżnej Meghan. Z jednej strony chciała się odciąć od mediów, a potem występuje i jest celebrytką. To jest niezgodne z tym, co twierdziła. Taki był powód odejścia z rodziny królewskiej, wyjazdu na emigrację i to nie była jej emigracja.

Nasza rozmówczyni uważa, że Meghan wyrządziła krzywdę mężowi:

Także proszę zobaczyć, jaka krzywda zdarzyła się księciu Harry’emu.

Irena bardzo współczuje Harry’emu, który po prostu został wykorzystany przez partnerkę:

Mi jest bardzo żal tego księcia, on jest bardzo wrażliwy, miał trudną sytuację. Myślę, że został wykorzystany.

Z pewnością wiele osób podzieli zdanie Ireny!


Harry i Meghan - pierwszy taniec

Harry i Meghan - pierwszy taniec

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Meghan Markle i książę Harry - Ripple of Hope w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry - Ripple of Hope w Nowym Jorku

Komentarze

 • GOŚĆ pisze:

  Gościu z 11 marca 14:43 niechlujnym językiem to popis robisz jakiś , czy tak masz ??? Opanuj język, zanim coś napiszesz policz barany !!!!!!

  • Gość pisze:

   Sama się opanuj i nie szczekaj do lepszych od siebie. Baran jest jeden, idealnie zbędny, widujesz go w lustrze:)))

 • Bubuś pisze:

  Takie są skutki odejścia z RF, która przez wiele lat panowała nad tym co z tego co mówił Henryk przedostawało się do mediów. Przestali i wyszło szydło z worka.

 • Gość pisze:

  No cóż takie właśnie są skutki związku debila z patuska. A rodzina markle ostrzegala 🙂

 • Kol pisze:

  „Kamińska-Radomska, ekspertka ds. etykiety, szczerze o relacji między Meghan a Harrym”

  1, Radomska próbuje brzmiec, jakby ich dobrze znala i miala jakieś prywatne relacje, a są to dla niej zupełnie obcy ludzie, których w życiu na oczy nie widziała.
  2. Widać że jej „wiedza” pochodzi z brytyjskich szmatlawcow, bo jej argumenty, to cytaty z DM. Można tylko ubolewać wyboru źródła i w ogóle kto normalny czyta i do tego poważnie traktuje tabloidy.
  – Meghan i Harry nie opuścili Anglii z powodu tabloidow, tylko z powodu rodziny, która te tabloidy uruchomiła, manipulowała nimi i dostarczała im treści do druku. Z powodu rodziny, która prześladowała Meghan, brata który go kilka razy pobił, bo Harry nie chciał zostawić Meghan. Rodziny, która rozpuściła hejt na Meghan, który nawet jak przyjął niewyobrażalną skalę, nie zaprzestała go. Rodziny, która doprowadziła do takiej skali nienawiści skrajnych organizacji, że zagrażało to ich życiu. Szef słóżb wywiadowczych wypowiedział się ostatnio, że przez nagonke, z jaką się spotkali, byli najbardziej zagrożonymi osobami z pracujących royalsow. Udaremniono kilka planowanych zamachów. Nie tylko na Meghan, również na Harrego za zbrukanie czystej rasy.
  Po opuszczeniu RK, zagrożenie jeszcze wzrosło, bo pierwsze co Karol zrobił, bo z dnia na dzień, bez uprzedzenia, cofnął im ochronę, blokując jednocześnie możliwość ochrony, za którą Harry sam chciał zapłacić. We wszystkich tych działaniach nie tylko aktywnie uczestniczył William, ale był prowodyrem większości z nich.
  3. Harry i Meghan NIGDY nie powiedzieli, że chcą prywatności. Poinformowali rotę, że nie otrzymają od nich nigdy żadnych informacji, podali ich do sądu za naruszenie prywatności i wygrali.
  4. HM prowadzą działalność biznesowa i filantropijną, współpracują z wielkimi nazwiskami, firmami, sponsorami. Współpracują z wybranymi mediami, ale tylko wtedy, gdy mają coś do powiedzenia. Są osobami publicznym, aktywistami. Zawsze to było w planie. Harry mówił o tym od początku, tylko trzeba słuchać tego co mówi, a nie tego co Daily Mail napisze, że „Harry powiedział”.
  PODSUMOWANIE wywodów Radomskiej, może być tylko jedno. Na plecach HM łatwo trafić na pierwszą stronę, obojętnie jakie gó.. no sue napisze. Jak widać, Radomska postanowiła się na to załapać. Nie wiem czy ktoś o tej babie slylyszal. Teraz usłyszał, ale muszę ją zmartwić, jutro zapomni.. i tym optymistycznym akcentem :))))

  • Gośćinka pisze:

   w punkt..

  • Gość pisze:

   👍

  • Gość pisze:

   Co ty wypisujesz , nawet jakby rzeczywiście prasa atakowala zezowata loche to jakie to ma znaczenie?
   Brat pobił go raz, ponieważ Harry pozwalał swojej scierce prześladowac personel. Reakcje Brytyjczyków „good for William” pokazują kogo popierają w tym sporze.
   Oczywiście, że rudy powinien ją po tym wykopać, skoro ściera sprawiała problemy, ale jest na to za głupi.
   I bardzo dobrze, że cofneli ochronę. Mieli płacić za chronienie dwójki leni?
   Ta parka to porażka, a rudy powinien słuchać rodziny, która mu odradxala związek z locha z patologii :)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×