Kamila Kamińska o urlopie macierzyńskim. Dopiero co została mamą, a już przekazała kolejną wspaniałą nowinę

Kamila Kamińska

Kamila Kamińska

Kamila Kamińska pod koniec maja zaskoczyła fanów, informując, że spodziewa się dziecka. Na początku czerwca zaś zdradziła, że jej córeczka ma już kilka tygodni. Fani zastanawiali się, co z jej rolą w serialu Barwy Szczęścia. Mamy oficjalny komentarz aktorki.

Kamila Kamińska od wielu lat gra w serialu Barwy Szczęścia. Na początku pojawiła się tam jako drugoplanowa postać, jednak wątek bardzo spodobał się widzom i w hitowej produkcji została dłużej. Teraz jest jedną z kluczowych gwiazd tej produkcji, a zawiłe losy jej bohaterki, fani telenoweli śledzą z zapartym tchem. W życiu serialowej Reginy całkiem sporo się dzieje.

Aktorka nie może też narzekać na nudę gdy zgasną kamery. Bardzo długo ukrywała swój związek z aktorem Michałem Meyerem. Zakochani zaskoczyli również swoich fanów informacją o ciąży. Przyszłej mamie aż 9 miesięcy udawało się ukrywać swoje krągłości. Dopiero w miniony Dzień Matki dodała na Instagramie zdjęcia, na których mogliśmy ją zobaczyć ją w zmysłowej sesji zdjęciowej.

Kamila Kamińska o odejściu z serialu Barwy Szczęścia

Od momentu, gdy Kamila podzieliła się z internautami radosną nowiną, przestała ukrywać krągłości przed światem. Pokazała nawet nagranie z baby shower, które zorganizowały dla niej przyjaciółki. Na początku czerwca aktorka zdradziła na Instagramie, że jest mamą. Okazało się jednak, że ten fakt również udało jej się długo zatrzymać jedynie dla siebie.

Jej córeczka Jaśmina Maria urodziła się 17 maja. Fani długo zastanawiali się, co dalej z jej rolą w serialu Barwy Szczęścia. W rozmowie z Jastrząb Post na planie sesji dla Kinderkraft zdradziła, czy planuje zrobić sobie długi urlop macierzyński:

Póki co jeszcze nie rezygnuję całkowicie. Po prostu jest to w mniejszym wymiarze. Tak samo jak było w ciąży. Tam miałam rzeczywiście przerwę. Mówiłam o tym, że zrobiłam sobie przerwę na tę końcówkę ciąży. Ale całkowicie nie rezygnuję, tylko po prostu troszeczkę jest to bardziej dostosowane do tego, co się dzieje w obecnym stanie.

Czy fani bohaterki, w którą wciela się Kamila, mogą spać spokojnie?

Myślę, że tak.

To wspaniała wiadomość dla fanów Kamili.


Gwiazdy na planie serialu w studiu Łukasza Urbańskiego

Gwiazdy na planie serialu w studiu Łukasza Urbańskiego

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×