Szukaj

Kamil z „Hotelu” o powodach rozstania z gwiazdą „Love Island”: „Trafiła na moment, że nie szukałem na stałe”

Kamil Piórkowski, Marietta Fiedor

Kamil Piórkowski, Marietta Fiedor

Kamil Piórkowski, zanim pojawił się w programie Hotel Paradise był w związku z jedną z uczestniczek konkurencyjnego programu Love Island. Ich związek rozpadł się z powodów bardzo przewidywalnych. O szczegółach przystojniak opowiedział naszej reporterce.

Hotel Paradise wylansował całą plejadę sezonowych celebrytów. Wśród nich jest Kamil Piórkowski, który w trakcie show dał się poznać jako twardo stąpający po ziemi uczestnik, podejmujący każdą decyzję „na chłodno”. W programie pełnił rolę przywódcy. Podpowiadał domownikom, jak najlepiej wykonać zadania przygotowane przez producentów. Chociaż z uczestnikami nawiązał nić porozumienia, nie zyskał większej sympatii internautów.

26-letni Piórkowski niespecjalnie przejmuje się tym, co mówią o nim widzowie. Spełnia swoje cele, a tych mu nie brakuje. Jednym z nich jest zbudowanie jak najlepszej sylwetki i podbicie branży fintess. Przeszłość Kamila jest tak samo barwna jak jego plany na przyszłość.

Kamil Piórkowski o rozstaniu z Mariettą Fiedor z Love Island

Kamil kilka lat temu był w związku z gwiazdą konkurencyjnego dla Hotelu Paradise show Polsatu – Love Island. Jego serce skradła Marietta Fiedor, z którą rozstał się w 2015 roku. Ich relacja była krótka, trwała zaledwie kilka miesięcy.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wrócił wspomnieniami do czasów krótkiego związku i opowiedział o kulisach rozstania. Ze szczerością przyznał, że jako 21-latek nie był zainteresowany poważną relacją na całe życie:

Z Mariettą to było już 5 lat temu. Marietta to jest wspaniała kobieta, bardzo dobra. Tylko wtedy trafiła w taki moment, że ja nie szukałem nikogo nie stałe. Byłem jeszcze młody, chciałem się bawić. Mam kilka pięknych, wspólnych wspomnień, a teraz jesteśmy przyjaciółmi. Marietta miała chłopaka, nie wiem jak to teraz jest, ale nie lubię pchać się na trzeciego.

Jak zareagowała Marietta, gdy okazało się, że Kamil pojawi się w programie Hotel Paradise?

Śmiała się. Jak zobaczyła te wszystkie hejty, powiedziała, że na pewno mam to gdzieś i je zlewam. Powiedziałem, że czytam, analizuje i przyjmuję do siebie krytykę konstruktywną. Marietta ogólnie powiedziała, że super pomysł, że pasuję do idei takich programów. I wiedziała nim pojechałem na Bali, że wziąłem udział w castingu. Nie powiedziałem w jakim dokładnie, ale potem powiedziała, że tak myślała, że to jest „Hotel”, i że jednak przejrzała mnie na wylot.

Żałujecie, że Kamilowi i Marietcie nie wyszło w miłości?


Marietta Fiedor z Love Island

Marietta Fiedor z Love Island

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise 2

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise 2

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise 2

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×