Kamil Bednarek ściął włosy przez chorobę? Tylko nam zdradził, dlaczego zrezygnował ze swoich słynnych dredów [WIDEO]

Bednarek w krótkich włosach

Bednarek w krótkich włosach

Dlaczego Kamil Bednarek ściął włosy?

Kamil Bednarek ściął dredy, a fani zaczęli martwić się o jego zdrowie. Wokalista oficjalnie zdementował plotki o swojej rzekomej chorobie przed naszą kamerą. Zobacz wywiad wideo.

Kamil Bednarek zadziwił nie tylko swoich wiernych fanów, gdy w środę zaprezentował światu swoją nową fryzurę. Wokalistka zrezygnował z dredów, które były jego znakiem rozpoznawczym od początku kariery. Czy to oznacza, że przystojniak tworzący w klimatach reggae planuje zmienić nie tylko styl wizualny, ale także muzyczny?

Dredy zniknęły tylko na chwilę, spokojnie. Mała metamorfoza. Musiałem odpocząć od nich tylko na chwilkę. Ale, jeżeli chodzi o muzykę, to ja już od wielu lat powtarzam, że nigdy nie będę się zamykał na żaden gatunek muzyczny. Jest parę których nie będę na pewno grał, ale będę na pewno eksperymentował. Będzie reggaeton, będzie reggae, będzie trochę bardziej alternatywnie. Ale na razie skupiam się na czymś bardziej energetycznym. Dobrze zacząłem rok. Dużo uśmiechu, dużo energii. Więc chciałbym to przelać na kartkę – wyznał Kamil w rozmowie z naszą reporterką.

Kamil zdradził nam, że niektórzy z jego fanów byli tak przerażeni jego metamorfozą, że zaczęli martwić się o jego zdrowie. Na szczęście z formą wokalisty wszystko jest w jak najlepszym porządku – obecnie nagrywa nowe piosenki i, jak zapewnia, dredy wkrótce znów pojawią się na jego głowie:

Fani byli zdziwieni. Przypisywali mi różne choroby. Jestem zdrowy, w pełni sił. Zmobilizowany do nagrywania piosenek. A dredy wrócą, tylko muszę chwilę odpocząć od nich.

Cała rozmowa z Kamilem poniżej:

Totalna metamorfoza Kamila Bednarka! Prawie go nie poznaliśmy!

Michał Szpak w makijażu i skromnej stylizacji na imprezie radia Eska. Tak obcisłych spodni nie nosi nawet Małgorzata Rozenek!

Kto z Polski dostał nagrodę MTV EMA? Margaret, Doda, Brodka… Oto pełna lista zwycięzców! [ZDJĘCIA + WIDEO]


Kamil Bednarek w krótkich włosach

Kamil Bednarek w krótkich włosach

Kamil Bednarek – Eska odwołuje zimę 2019

Kamil Bednarek – Eska odwołuje zimę 2019

Kamil Bednarek – Eska odwołuje zimę 2019

Kamil Bednarek – Eska odwołuje zimę 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×