Kajra i Sławomir o zarobkach w czasie pandemii. Jak dużo stracili? Krótkim komentarzem ucięli wszystkie spekulacje

Kajra i Sławomir

Kajra i Sławomir

Kajra i Sławomir mnóstwo czasu spędzają w podróży. To wymagało wprowadzenia odpowiednich zasad. Zobaczcie, co nam zdradzili.

Kajra jest żoną króla disco polo Sławomira Zapały. Para na początku występowała jako zespół. Ich pierwszy utwór ukazał się w 2015 i nosi tytuł Magiera. W teledysku kobieta ochoczo pręży się w bikini, co zapewniło debiutantom sukces. Magdalena ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie. Ma za sobą udział w takich serialach jak: M jak miłość, Czas honoru, Ojciec Mateusz. Obecnie realizuje się na scenie obok małżonka. Duet stworzył hit wszystkich wesel – Miłość w Zakopanem.

Kajra i Sławomir o zasadach panujących z busie koncertowym

Para zagrała niezliczoną ilość koncertów. Dla własnej wygody postanowili kupić bus, którym przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Sławomir w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jakie zasady panują w czasie podróży:

Mamy z chłopakami z zespołu taką umowę, że jeździmy w ciszy, jeżeli ktoś chce cos oglądać, to na słuchawkach, a my wtedy odpoczywamy. Kajra siedzi z przodu, ja najbardziej z tyłu. To jest takie miejsce, że można powiedzieć, iż to taki dom. Naprawdę nas przewiózł po różnych miejscach w Europie i całą Polskę przejechaliśmy. Ale koncertowo zajechaliśmy trzy busy. Ten już wysłużył się sobą. Był niebieski, teraz jest czarny. 

Kajra dodała:

Na pewno pandemia to trochę zatrzymała i dzięki Bogu mogliśmy trochę pomieszkać we własnym domu. Bardzo się ucieszyliśmy. Ale bus nadal jest naszym domkiem na kółkach, do którego uwielbiamy wracać i zawozi nas zawsze w cudowne miejsca, gdzie spotykamy fantastycznych ludzi i mamy całą masę przygód, tym bardziej że jeździmy po świecie.

Sławomir o stawkach za koncerty w pandemii

Pandemia koronawirusa ograniczyła działalność w branży artystycznej. Ze względu na obostrzenia, artyści mają utrudnioną sytuację jeśli chodzi o organizowanie koncertów. Nie jest tajemnicą, że grają ich obecnie dużo mniej. Czy wpłynęło to na zwiększenie stawki Sławomira i Kajry? Nasza reporterka próbowała dowiedzieć się, jak dużo stracili artyści. Krótka odpowiedź ucięła spekulacje:

Trzeba zapytać menadżera. Ale on jest teraz w Meksyku. Więc chyba stawki są dobre.

Wakacje w Meksyku nie należą do najtańszych, a menadżerowie często dostają jedynie procent kwoty, jaką zgarniają artyści. To pozwala przypuszczać, że Sławomir i Kajra nie odczuli zmian na koncie.


Sławomir i Kajra - koncert mikołajkowy

Sławomir i Kajra - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Sławomir i Kajra - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Sławomir i Kajra - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Kajra i Sławomir Zapała

Kajra i Sławomir Zapała

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live młodzi źdolni kariera przed nimi ironia jak na chleb jest niestety prawda jest taka źe ona i on żona i mąź kryzysy wieku średniego mają to w d..pie tak im sie sylwester podobał a nawet jeszcze głebiej ha ha kochana teściowo drozdzowki od zięcia prezesie mój zięc kradnie jedzenie na szczęscie bodyguardy się skapnęły i ku..wy nie wpuściły i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×