Szukaj

Kaja Paschalska rzadko bryluje na salonach. Zdradziła nam, dlaczego unika imprez [WIDEO]

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska znana jest głównie z roli Oli Lubicz w serialu Klan. Pojawia się na ściankach jedynie, gdy wymagają tego od niej zawodowe obowiązki. Dlaczego unika show-biznesu? Szczere słowa aktorki.

Kaja Paschalska od ponad dwóch dekad jest obecna w rodzimym show-biznesie. Największą popularność przyniosła jej rola w telenoweli Klan. Niewątpliwie cieszy się ona dużą rozpoznawalnością. Wiele osób kojarzy także Kaję w roli wokalistki. Kilkanaście lat temu wydała dwa studyjne albumy i od tamtej pory cały czas obecna jest w świecie muzyki. Rzadko jednak można spotkać ją na branżowych imprezach.

Kaja Paschalska unika bywania na salonach

Chociaż Kaja od wielu lat cieszy się sporą rozpoznawalnością, to bardzo rzadko można ją spotkać na stołecznych imprezach. Próżno szukać jej na ściankach i czerwonych dywanach. Najczęściej pojawia się jedynie na imprezach promujących kolejne ramówki stacji TVP.

Dlaczego stara się unikać bywania na ściankach? O tym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Nie przepadam. Ale zdaję sobie z tego sprawę, że jest to potrzebne. Szczególnie w momencie kiedy coś się robi. Jest jakiś projekt otwarty i wtedy jak najbardziej ma to sens. W momencie, kiedy miałabym promować swoje wydawnictwo, to częściej pojawiałabym się w tego typu miejscach. Logiczne, że to się samo nakręca. W momencie, kiedy mnie widać i przypominam o sobie ludziom, to oni też mogą dotrzeć do mnie, do mojej muzyki i zostać, jeżeli im się spodoba. Natomiast jeżeli chodzi o takie chodzenie na ścianki dla lansu to nie. Ja osobiście fanką nie jestem, ale nie potępiam.

Aktorka chciałaby popularność traktować tylko i wyłącznie jako narzędzie:

Rzeczywiście ta popularność przekłada się na bardzo wiele rzeczy. Na propozycje zawodowe, no i na pieniądze. Ja staram się w tym wszystkim znaleźć równowagę i złoty środek pomiędzy tym, co faktycznie uznam, że jest dla mnie potrzebne do tego, aby coś stworzyć, albo zapewnić czemuś co stworzyłam odpowiednią promocję, a w chodzeniu i pokazywaniu tylko dla tej samej popularności, pojawianiu się na portalach plotkarskich, to mi na tym zupełnie nie zależy. Natomiast jeśli chodzi o popularność jako narzędzie używane do promocji, to jak najbardziej.

Jesteście fanami Kai?


Kaja Paschalska – wiosenna ramówka TVP 2020

Kaja Paschalska – wiosenna ramówka TVP 2020

Kaja Paschalska kusi biustem na instagramie

Kaja Paschalska kusi biustem na instagramie

Kaja Paschalska - Instagram

Kaja Paschalska - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×