Szukaj

Justyna Żyła wysłała Qczajowi wiadomość po coming oucie. Długo czekała na odpowiedź [WIDEO]

Justyna Żyła o Quczaju

Justyna Żyła o Quczaju

Justyna Żyła o LGBT i Qczaju. Była żona skoczka narciarskiego zdradziła, że już dawno temu wiedziała, że jej kolega z Tańca z gwiazdami woli mężczyzn.

Justyna Żyła zadebiutowała w show-biznesie jako charakterna żona znanego skoczka narciarskiego. Po rozstaniu z Piotrem dostała kilka świetnych propozycji zawodowych. Jedną z nich był udział w Tańcu z gwiazdami. Chociaż blogerka kulinarna nie poradziła sobie z presją, jaka na niej ciążyła i dała się poznać jako oporna uczennica, to bez problemu przeszła przez cztery odcinki show.

Na planie Tańca z gwiazdami Justyna poznała kilka gwiazd, z którym zaprzyjaźniła się. Jedną z nich jest Daniel Kuczaj, czyli znany trener personalny, który niedawno zdecydował się na coming out.

Justyna Żyła o coming oucie Qczaja i LGBT

W rozmowie z Jastrząb Post Żyła zdradziła, że o orientacji seksualnej kolegi z programu wiedziała na długo, zanim opowiedział o niej całej Polsce. Miała nawet okazję poznać jego partnera, o którym niewiele wiadomo. Justyna nie miała jednak pojęcia, że sportowiec był wykorzystywany seksualnie w dzieciństwie. Ta wiadomość ją zszokowała.

Wiedziałam, że Qczaj ma partnera, ale nie wiedziałam dokładnie o jego przeszłości. Też nie jestem osobą, która lubi się wypytywać i kogoś drążyć. Sama byłam zaskoczona, że to aż tak. Napisałam mu krótką wiadomość, ale on miał pewnie taki natłok tych wiadomości i telefonów, bo to był typowy coming out. Pewnie musiał przez tydzień odpocząć od wszystkich informacji i tego co się działo.

Justyna przy okazji odniosła się do tematu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Góralka z Wisły udowodniła, że jest bardzo tolerancyjną osobą, która wspiera w działaniach społeczeństwo LGBT.

Jeżeli dzieciom nie dzieje się krzywda i mogą żyć w rodzinie, gdzie jest dwóch ojców, albo dwie matki i będą wychowywane w tolerancji i ideologii, w jakiej będzie chciało, to ja nie mam nic przeciwko. Jest bardzo dużo nieszczęśliwych dzieci porzucanych w oknie życia. Jestem bardzo empatyczna jeśli chodzi o dzieci. Sama chciałabym adoptować dziecko, ale będąc samotną matką nie za bardzo się kwalifikuję. Dla mnie dzieci to jest priorytet. Ich szczęście i ich dobro, To są osoby, które nie mogą nic zrobić, są uzależnione od kogoś. A to, że ktoś chce im pomóc, dać miłość to niezależnie od tego, czy będzie to normalne małżeństwo czy małżeństwo homoseksualne dla mnie to nie ma znaczenia, Najważniejsze, aby dzieci były szczęśliwe.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Zapis całego live’a z Justyną Żyłą:


Odmieniona Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami 11

Odmieniona Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami 11

Qczaj

Qczaj

Justyna Żyła – święta Bożego Narodzenia 2019

Justyna Żyła – święta Bożego Narodzenia 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×