Philipp Plein wypuścił nagie zdjęcia polskiej kochanki na koszulkach! I to tuż po jej ślubie! Zemsta?

Justyna Gradek, Philipp Plein

Justyna Gradek, Philipp Plein

Nagie zdjęcia Justyna Gradek na koszulkach Philipp Plein. Niemiecki projektant wypuścił kolekcję t-shirtów z rozebraną polską kochanką, która niedawno wyszła za mąż. Będzie skandal?

Philipp Plein i Justyna Gradek – projektant mody i polska modelka ochoczo dzielili się wspólnymi zdjęciami w social mediach. Pod koniec zeszłego roku rozstali się jednak w niezbyt przyjemnych okolicznościach. Gwiazda nie pozostała samotna na długo – w zeszłym miesiącu poślubiła innego mężczyznę!

Zobacz: Seksowna Justyna Gradek wzięła sekretny ślub! Wyglądała jak księżniczka! Wszystko wyjawił jej fryzjer!

Justyna Gradek nago na koszulce Philipp Plein

Zarówno modelka, jak i projektant, poszli swoimi drogami, jednak Justyna Gradek musiała mocno zapaść w pamięć Pleina, gdyż marka właśnie wypuściła na rynek koszulki z jej nagą podobizną i napisem:

Oszczędzaj wodę, pij szampana

Jak udało się nam ustalić, zdjęcie Gradek w stringach, które trafiło na koszulki, powstało kilka tygodni przed jej odejściem od popularnego projektanta.

Nie sądziła, że kiedykolwiek je wykorzysta – zdradza nasze źródło.

Zemsta to, czy wyraz fascynacji piękną kobietą, która do niedawna była największą muzą artysty? Sądząc po ostatnich słowach Pauli Tumali, skłaniamy się ku pierwszej opcji:

Jest coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia i jak patrzę na Justynkę i Karola, to oni naprawdę do siebie pasują. A Phillip, to jest taki próżny człowiek. Jego zdanie nie jest ważne, najważniejsze, że Justyna jest szczęśliwa – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Justyna Gradek i Philipp Plein – Historia miłości

Justyna Gradek i Philipp Plein byli jedną z tych par, których miłością żył cały internet. Uznawany za jednego z najbardziej obiecujących młodych projektantów mężczyzna i polska Kim Kardashian po raz pierwszy pojawili się razem jesienią 2018 roku na gali magazynu GQ w Londynie. Gradek została nawet główną muzą jednego z jego pokazów. Jak przystało na prawdziwą gwiazdę wieczoru, postanowiła odsłonić w trakcie swoje pośladki, które podpisane były czarnym markerem przez jej ukochanego! Związek tej dwójki od samego początku, wydawał się nieprzewidywalny. Od początku związku nie ukrywali swojej miłości i uczuć, jakimi się darzą. Chętnie dzielili się nią i pokazywali ją na Instagramie. Niestety, ich sielanka nie trwała zbyt długo. Para rozstała się ze sobą pod koniec grudnia w bardzo nieprzyjemnej atmosferze,a celebrytka została oskarżona o kradzież 30 tysięcy euro.

Po burzliwym rozstaniu Justyna Gradek bardzo szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Postanowiła związać się z Karolem Miśkiewiczem, zawodnikiem MMA. Zakochani nie czekali długo z decyzją o ślubie. Cała ceremonia była jedną wielką tajemnicą i odbyła się w mieście rodzinnym Justyny – Łodzi. Wśród zaproszonych gości, byli.min. Paula Tumala i stylista fryzur Kajetan Góra – to właśnie na ich mediach społecznościowych relacjonowany był ślub.

Zobacz: Paula Tumala o ślubie Justyny Gradek i jej byłym partnerze. Gorzko oceniła Philippe’a Pleina: “To jest taki próżny człowiek” [WIDEO]

Kim jest Philipp Plein?

Philipp Plein to pochodzący z Niemiec projektant mody, który wyznacza najnowsze trendy na rynku i tworzy oryginalne ubrania oraz akcesoria z charakterem. Definiuje swój styl, tworząc kreacje dla ludzi, którzy podążają za oryginalnymi rozwiązaniami. Inspiracją dla marki są wyjątkowi ludzie. Produkty Philipp Plein stanowią połączenie klasy z komfortem i wygodą. Są wykonywane z najlepszej jakości materiałów.

View this post on Instagram

FRE$H

A post shared by Philipp Plein (@philippplein) on


Justyna Gradek ślub z Karolem Miśkiewiczem

Justyna Gradek ślub z Karolem Miśkiewiczem

Justyna Gradek z mężem

Justyna Gradek z mężem

Justyna Gradek

Justyna Gradek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×