Justyna Gradek nie gryzła się w język: „Nie mogłabym być z BIEDNĄ osobą”. Wskazała konkretny powód. Tysiące panów mogą się obejść smakiem

Justyna Gradek

Justyna Gradek

Justyna Gradek nie gryzie się w język. Wprost powiedziała, że nie mogłaby mieć biednego partnera. Wskazała konkretny powód. Ostro!

Justyna Gradek to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. W 2011 roku wraz z matką wystartowała w konkursie na najpiękniejszą mamę i córkę, gdzie zajęły tytuł pierwszych wicemiss. Przez swoje rysy twarzy i kształty Justyna często jest porównywana do Kim Kardashian. Nie brakuje jej adoratorów. Przez pewien czas była w związku ze znanym na całym świecie niemieckim projektantem modyPhilippem Pleinem. W 2019 roku poślubiła Karola Miśkiewicza. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Później przez pewien czas spotykała się z rumuńskim milionerem, jednakże również i ta relacja się rozpadła.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Justyną na temat jej życia uczuciowego.

Justyna Gradek nie może mieć biednego partnera. Dlaczego?

Nasza rozmówczyni powiedziała nam, że jest singielką i świetnie się z tym czuje.

Jestem singielką. Czuję się super. Zawsze wchodziłam ze związku w związek, a teraz jestem nastawiona na siebie. Uczę się samej siebie, wiem czego oczekuję i myślę, że to było mi bardzo potrzebne.

Jaki mężczyzna mógłby skraść jej serce?

Mam postawioną bardzo wysoko poprzeczkę. Facet musi mieć charyzmę, musi mieć to coś i przede wszystkim musi być obrotny. Ja lubię kiedy facet ma łeb na karku, ma kilka biznesów i jest logistycznie dobrze poukładany.

Czy to oznacza, że nie mogłaby mieć biednego partnera? Jak się okazuje, stanowczo to wyklucza. Wszystko przez to, że kiedyś miała partnera, który zarabiał mniej od niej. Była to jedna z przyczyn rozpadu ich związku.

Oczywiście. Nie zaprzeczam, nie będę ukrywać, ale tak. Nie mogłabym być z biedną osobą. Ja zawsze jestem szczera, nie owijam w bawełnę, mówię to, co myślę.  Nie będę udawała kogoś kim nie jestem i udawała, że będę z osobą, która zarabia mniej ode mnie. Byłam w takim związku i wiadomo –  nie wyszło.

Co wy na to?


6bf41311678bfb03ed0bdf71f5b2
Philipp Plein i Justyna Gradek

Philipp Plein i Justyna Gradek

Justyna Gradek i Karol Miśkiewicz

Justyna Gradek i Karol Miśkiewicz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja nie mogl bym byc z kobieta ktora zarabia mniej ode mnie. Jest rownouprawnienie. 🙂 Przede wszystkim nie mogla by tak wygladac. Gdzie z czyms takim na wakacje pojechac? Dzieci straszyc?

 • Szejk pisze:

  Ja to widzę tak…Do kataru niech ci srają do gęby szczaja na Ciebie 🙂 napewno zarobisz

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Jednak wolę atrakcyjność intelektualną, chociaż fizyczna w tym wypadku też wątpliwa…

 • Lady pisze:

  Pusta lala bez żadnych wartości. Zero inteligencji. Siano w głowie. Później będzie brała co popadnie bo nikt jej nie zechce.

 • Gość pisze:

  Jezu, jak ona wygląda? Strasznie

 • Gość pisze:

  Wielu obrotnych i zasobnych facetow tez by nie moglo byc z biedną intelektualnie kobietą. Sorry Justyna🥴nie dziwie się ze Philipp Cie zostawil…i wielu będzie zostawiać az kiedys mlodosc przeminie i nie bedzie juz wyboru

 • Gość pisze:

  Jak inni pełno takich mlny u niemca a wypadek świebodzinie doźywotnia renta i po mlnach ale dalej gwiazda nie mówcie nikomu wracamy do domu mada mada madagaskar i kto się teraz śmieje czerwone gobliny z bmki w gatkach z chinel jo ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Pusta i prosta materialistka. Wartość człowieka to stan jego konta? To ktoś kto mniej zarabia jest wg.Niej gorszy? Pustota..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×