Justyna Gradek kupiła dom: „To jest inwestycja”. Zdradziła, jak urządzi wnętrza. Metraż robi wrażenie [WIDEO]

Justyna Gradek

Justyna Gradek

Justyna Gradek umiejętnie pcha do przodu swoją karierę. Nic dziwnego, że postanowiła zainwestować w nowe gniazdko. Ile metrów mają jej luksusy?

Justyna Gradek to modelka i influencerka. Jakiś czas temu była związana z milionerem Philippem Pleinem, który na co dzień zajmuje się projektowaniem mody. Uczucie nie przetrwało. Para rozstała się w nieprzyjemnych okolicznościach. 28-latka nie ma szczęścia w miłości. Po jakimś czasie od rozstania na jej drodze pojawił się zawodnik MMA Karol Miśkiewicz. Mężczyzna zaledwie miesiąc od poznania oświadczył się modelce.

Gradek i Miśkiewicz pobrali się dwa miesiące po tym, jak się poznali. Przez blisko dwa lata byli razem. Niestety uczucie wygasło, w momencie, gdy modelka dowiedziała się, że jej mąż jest niewierny. Mężczyzna rzekomo poszedł do łóżka z Sylwią Szczepańską. Gwiazda podzieliła się tą informacją ze swoimi fanami na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion osób:

Nie wiem, może Szczepańska lub pseudo pielęgniarka z Wawy miały więcej do zaoferowania. Ciężko mi powiedzieć. Tylko szkoda, że wtedy ja musiałam opłacać dom, auta itp. – w tym przypadku okazałam się frajerką – komentowała rozpad swojego małżeństwa.

Chwilę później związała się z rumuńskim milionerem Alexim Bodim. Tym razem również uczucie nie przetrwało.

Justyna Gradek zdradza, jak urządzi nowy dom

Justyna nie traci czasu na rozczulanie się nad sobą. Przyznała, że ma teraz na swój rozwój. Ostatnio pochwaliła się, że jest właścicielką nieruchomości pod Łodzią. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak urządzi wnętrze oraz czy inspirowała się Blanką Lipińska:

Dawno nie obserwowałam Blanki i nie wiem, w jakim stylu zrobiła swój dom. Mój będzie spokojny- w bieli, w beżach w połączeniu z drewnem. Czyli będzie ciepło. To jest segment w bliźniaku. Pod Łodzią. Ale nie wiąże przyszłości z jednym miejscem – opowiada z podekscytowaniem.

Wyznała, ile metrów ma jej nowe gniazdko oraz ogród:

Kupiłam nieruchomość, ale kto wie, czy się nie wyprowadzę gdzie indziej. Warto mieć coś swojego, bo to jest inwestycja. Segment ma 110 metrów, z ogrodem 500 metrów. Będę go urządzać z projektantką.

Serdecznie gratulujemy Justynie.


Justyna Gradek zwierza się internautom

Justyna Gradek zwierza się internautom

Justyna Gradek i Alex Bodi

Justyna Gradek i Alex Bodi

Justyna Gradek

Justyna Gradek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×