Szukaj

Margaret i Michał Szpak ocenili szanse zwyciężczyni The Voice Alicji Szemplińskiej na karierę [WIDEO]

Reporterka Jastrząb Post zapytała jurorów, jakie szanse na międzynarodową karierę ma zwyciężczyni najnowszej edycji The Voice of Poland, Alicja Szemplińska.
Jurorzy o Alicji Szemplińskiej

Jurorzy o Alicji Szemplińskiej

10. jubileuszową edycję programu The Voice of Poland zwyciężyła Alicja Szemplińska. Zdaniem widzów to właśnie ona wypadła najlepiej. Najbardziej dumni tego wieczoru, oczywiście oprócz samej laureatki i jej rodziny, byli trenerzy – Tomson i Baron, dla których była to 8. edycja show, ale po raz pierwszy, ktoś z ich drużyny wygrał program.

Taki sukces smakuje jeszcze piękniej jak się na niego czeka. Nabraliśmy podczas tych 8 edycji The Voice plus jeszcze 2 edycji The Voice Kids pokory i dystansu. Jak się dzisiaj okazało, że Alicja wygrała to ogarnęła nas wielka duma i euforia, ale połączona ze spokojem i opanowaniem. Ale to tylko na zewnątrz, bo w środku eksplodujemy i jestem turbo dumny. Dla Alicji zawodowo to jest najważniejszy dzień w jej życiu. Chociaż ma na swoim koncie niejeden sukces, bo wygrała kilka lat temu jaki 14-latka program Hit,hit hurra więc ona po prostu wie, jak wchodzić, robić wrażenie i wygrywać.

Podopieczną Michała Szpaka była Daria, która finalnie zajęła drugie miejsce. Jego zdaniem Alicja jest świetna, ale wierzy, że Daria także ma szansę na ogromną karierę. Pamiętajmy, że on sam także w 2011 nie wygrał programu X-factor, a jednak odniósł wielki sukces.

Dla każdej z nich jest to wielka nagroda. Ja w programie X-factor byłem drugi, a jestem tu, gdzie jestem. Myślę, że Daria sobie poradzi – ma wspaniały singiel, ma niezwykły teledysk. Gratulacje dla obu, a Alicja…jest boska.

Margaret uważa, że finałem marzeń byłby ten z udziałem Tadeusza i Alicji:

Uważam, że będziemy się przecinać na scenach, bo naprawdę chapeau bas za to, co oni tu robili. Za mierzenie się z presją. My widzimy tylko tą sobotę, live na scenie kiedy jesteśmy wszyscy piękni. A ta ciężka praca poza kamerami, jest niewidoczna a jest tak ważna i tak bardzo świadczy o nich, jako o artystach. oni przez cały program walczyli. Trzymam za nich wszystkich kciuki. Za Tadzika, bo uważam, że zasługiwał na to, aby być w finale. Mój finał marzeń to była Alicja z Tadzikiem.

Jakie są Wasze odczucia?


Tomson i Baron – zimowa ramówka TVP 2019

Tomson i Baron – zimowa ramówka TVP 2019

Alicja Szemplińska zwyciężyła The Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska zwyciężyła The Voice of Poland 10

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×