Margaret i Michał Szpak ocenili szanse zwyciężczyni The Voice Alicji Szemplińskiej na karierę [WIDEO]

Jurorzy o Alicji Szemplińskiej

Jurorzy o Alicji Szemplińskiej

Reporterka Jastrząb Post zapytała jurorów, jakie szanse na międzynarodową karierę ma zwyciężczyni najnowszej edycji The Voice of Poland, Alicja Szemplińska.

10. jubileuszową edycję programu The Voice of Poland zwyciężyła Alicja Szemplińska. Zdaniem widzów to właśnie ona wypadła najlepiej. Najbardziej dumni tego wieczoru, oczywiście oprócz samej laureatki i jej rodziny, byli trenerzy – Tomson i Baron, dla których była to 8. edycja show, ale po raz pierwszy, ktoś z ich drużyny wygrał program.

Taki sukces smakuje jeszcze piękniej jak się na niego czeka. Nabraliśmy podczas tych 8 edycji The Voice plus jeszcze 2 edycji The Voice Kids pokory i dystansu. Jak się dzisiaj okazało, że Alicja wygrała to ogarnęła nas wielka duma i euforia, ale połączona ze spokojem i opanowaniem. Ale to tylko na zewnątrz, bo w środku eksplodujemy i jestem turbo dumny. Dla Alicji zawodowo to jest najważniejszy dzień w jej życiu. Chociaż ma na swoim koncie niejeden sukces, bo wygrała kilka lat temu jaki 14-latka program Hit,hit hurra więc ona po prostu wie, jak wchodzić, robić wrażenie i wygrywać.

Podopieczną Michała Szpaka była Daria, która finalnie zajęła drugie miejsce. Jego zdaniem Alicja jest świetna, ale wierzy, że Daria także ma szansę na ogromną karierę. Pamiętajmy, że on sam także w 2011 nie wygrał programu X-factor, a jednak odniósł wielki sukces.

Dla każdej z nich jest to wielka nagroda. Ja w programie X-factor byłem drugi, a jestem tu, gdzie jestem. Myślę, że Daria sobie poradzi – ma wspaniały singiel, ma niezwykły teledysk. Gratulacje dla obu, a Alicja…jest boska.

Margaret uważa, że finałem marzeń byłby ten z udziałem Tadeusza i Alicji:

Uważam, że będziemy się przecinać na scenach, bo naprawdę chapeau bas za to, co oni tu robili. Za mierzenie się z presją. My widzimy tylko tą sobotę, live na scenie kiedy jesteśmy wszyscy piękni. A ta ciężka praca poza kamerami, jest niewidoczna a jest tak ważna i tak bardzo świadczy o nich, jako o artystach. oni przez cały program walczyli. Trzymam za nich wszystkich kciuki. Za Tadzika, bo uważam, że zasługiwał na to, aby być w finale. Mój finał marzeń to była Alicja z Tadzikiem.

Jakie są Wasze odczucia?


Tomson i Baron – zimowa ramówka TVP 2019

Tomson i Baron – zimowa ramówka TVP 2019

Alicja Szemplińska zwyciężyła The Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska zwyciężyła The Voice of Poland 10

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×