Julia Wróblewska już wie, co będzie robić po odejściu z „M jak miłość”! Jej nowy pomysł na biznes to żyła złota! [WIDEO]

Julia Wróblewska, M jak miłość, odejście

Julia Wróblewska, M jak miłość, odejście

Julia Wróblewska na razie nie planuje kończyć kariery aktorskiej, ale zapewnia, że jeśli do tego dojdzie, ma już gotowy plan na przyszłość. Jaki? O tym opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Julia Wróblewska na srebrnym ekranie gości od najmłodszych lat. Ma wszystkie atuty niezbędne do bycia gwiazdą – jest piękna, zdolna, dobrze wychowana, a do tego może pochwalić się rzeszą wiernych fanów. Produkcje, w których zagrała będąc jeszcze dzieckiem, do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością, podobnie jak jej rola w serialu M jak miłość.

W rozmowie z naszą reporterką Julia uspokoiła swoich sympatyków zapewniając, że nie odejdzie z serialu w najbliższym czasie. Dodała także, że gdyby praca na planie przestała sprawiać jej przyjemność, ma kapitalny plan b:

Zawodowe… nie mam pojęcia, bo jestem bardzo skupiona na szkole. Jeśli mam czas to chodzę na eventy, jeśli nie, to nie. Zajmuję się szkołą. Gram dalej w „M jak Miłość”, dementuję od razu plotki: nie odchodzę z serialu. Myślę, że w przyszłości jak już skończę szkołę chciałabym wyjechać do Hiszpanii, sprawdzić się w czymś. Może pójść na casting… zobaczymy. A jak nie, to zajmę się czymś inny.

Julia jest idolką dla tysięcy nastolatek i to dla nich chciałaby prowadzić Instagram o życiu w Hiszpanii. Swój wirtualny pamiętnik traktowałaby nie tylko jako miejsce do świetnych zarobków (za jeden post sponsorowany influencerki dostają nawet po 20 tysięcy złotych!), ale też jako nową przygodę życia:

Nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Ale pomijając serial to Instagram jest ogólnoświatowy, więc nawet pokazywanie państwa, które tak kocham ludziom będzie i przyjemnością dla mnie i dla obserwujących. Trochę się uczę na temat kultury i mogę pokazać bardzo ciekawe rzeczy. A ludzie lubią posty z zagranicy.

Cała rozmowa poniżej.

 


Julia Wróblewska – wybory Miss Warszawy 2019

Julia Wróblewska – wybory Miss Warszawy 2019

Julia Wróblewska i Michał Załeski w Tańcu z gwiazdami

Julia Wróblewska i Michał Załeski w Tańcu z gwiazdami

Julia Wróblewska – prezentacja bloga Doroty Michałowskiej DM Beauty

Julia Wróblewska – prezentacja bloga Doroty Michałowskiej DM Beauty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×