Julia Wieniawa jest głodna nowych ról. Pytamy, czy zagrałaby u Blanki Lipińskiej. Postawiła dwa warunki

Julia Wieniawa, Blanka Lipińska

Julia Wieniawa, Blanka Lipińska

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, o jakiej roli marzy. Wiadomo też, czy przyjęłaby propozycję zagrania w kolejnym filmie Blanki Lipińskiej. 

Julia Wieniawa w show-biznesie obecna jest od dziecka. Ogromną popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl. Po tym jak zagrała Paulę, otrzymała serię ofert współpracy od najlepszych producentów. Mogliśmy oglądać ją w kilku serialach i filmach. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia.

22-letnia Julia nie raz udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Doskonale czuje się nie tylko przed kamerą, ale też na deskach teatru czy w roli modelki. Cały czas rozwija też swoją muzyczną karierę, wypuszczając kolejne single. Wkrótce ma ukazać się jej wyczekiwana przez fanów debiutancka płyta. Sprawdza się też jako bizneswoman – zarządza dwiema własnymi markami.

Czy Julia Wieniawa zagrałaby w filmie Blanki Lipińskiej?

Jednym z największych kinowych hitów minionych miesięcy była ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej365 dni. W obsadzie pojawiła się cała plejada gwiazd, a produkcja okazała się komercyjnym sukcesem na skalę świata.

Wiadomo, że pisarka i Julia Wieniawa nie były najlepszym materiałem na przyjaciółki, a nawet niewinnie dogryzały sobie za pomocą mediów. Wszystko spowodowane było tym, że Lipińska związała się z byłym chłopkiem aktorki, czyli Baronem. Między paniami przez długi czas iskrzyło.

W ostatnim czasie wydaje się, że doszły do porozumienia i wypowiadając się na swój temat nie czuć w nich żadnej uszczypliwości. Wręcz przeciwnie – ze strony Blanki nie brakowało komplementów pod adresem byłej rywalki.

Julia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy zdecydowałaby się zagrać w kolejnym filmie Blanki Lipińskiej. Jest jak najbardziej chętna, ale tylko, jeśli zostaną spełnione dwa warunki:

Jestem otwarta na różne propozycje. Wszystko zależy od scenariusza i roli.

Jaka rola marzy się Julii?

Wiele jest takich. Science-fiction, film historyczny, film psychologiczny, thriller psychologiczny. Jeszcze wiele przede mną.

W jakiej roli widzielibyście Julię?


Julia Wieniawa - premiera Small World

Julia Wieniawa - premiera Small World

Julia Wieniawa - Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa - Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa - Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa - Flesz Fashion Night 2021

Komentarze

 • Nie fan pisze:

  No nie wiem czy ona jest aktorską czy vokalna perełka ??..bardziej cechuje ją parcie na szkło z dominacja na nic co ludzkie nie jest mi ,,nie cenzuralne,,…

 • Gość pisze:

  Napewno nie widzę Wieniawy w filmie Blanki..

 • Marcin pisze:

  Dajcie spokój, niech w końcu zaczną zatrudniać do filmów aktorów, którzy faktycznie potrafią grać, mają talent, a nie celebrytow specjalizujących się w robieniu szumu wokół siebie.

 • Gość pisze:

  Taki lajf nie będzie dziewczyn z d..py ale źycie toczy się dalej zawsze moźna dorobic na parkiecie markećie doźynkach moźna wszystko i wszedzie byle hajs się zgadzał i to tyle

 • GośćGość pisze:

  Julia jest tak zdolna,że każdą rolę może zagrać,czego nie można powiedzieć o aktorkach po filmówce,czy teatralnej,tak trzymaj Julcia ja Cię podziwiam

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×