Julia Wieniawa wywołała prawdziwą burzę na antenie Polsatu. Widzowie zasypali stację listami. Domagali się w nich tylko jednego

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wywołała niezłe zamieszanie w Polsacie. Widzowie stacji zasypali stację listami. Co takiego komunikują jej zarządowi?

Julia Wieniawa weszła do show-biznesu dzięki występom w serialu Rodzinka.pl. Później przyszedł na kolejne angaże, w tym do ról w produkcjach, takich jak: Small World, W lesie dziś nie zaśnie nikt, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, Jak pokochałam gangstera, Sala samobójców. Hejter, Nie cudzołóż i nie kradnij. 23-latka ma też na koncie pierwszą płytę.

Reporterka Jastrząb Post miała szansę zadać Julii kilka pytań. Aktorka pozwoliła sobie na ciekawe wyznanie.

Julia Wieniawa wywołała niezłe zamieszanie w Polsacie

Nasza rozmówczyni wróciła myślami do czasów, gdy grała w serialu Zawsze warto. Jak się okazuje, produkcja była tak bardzo ceniona przez widzów, że zasypali oni Polsat stacjami, domagając się stworzenia trzeciego sezonu.

Słyszałam, że mnóstwo listów przysyłali fani do Polsatu z prośbą o kolejny sezon.

Julia jest gotowa na to, aby wrócić do przygody na planie serialu i znów wcielić się w postać Ady.

Nie wiem w sumie czemu nie zrobiliśmy trzeciego, bo to był naprawdę hit. Drugi sezon był tak zakończony, że w każdej chwili można zrobić kolejny sezon, wszystko zależy od stacji. Ja jestem w razie czego otwarta, natomiast teraz pracowałam nad nowym serialem w Polsacie, który też już niebawem na antenie.

Dodała, że teraz skupiła się na nagrywaniu kolejnych utworów. Aktualnie jest w trakcie prac nad swoim drugim albumem.

Postawiłam na muzykę totalnie, ale w wakacje poza graniem festiwali, grałam w serialu, czy robiłam inne filmowe projekty. W styczniu wchodzę w nową sztukę teatralną, więc to będzie dla mnie czas na rozwój i wyjście ze strefy komfortu, bardzo to lubię, bo świat teatralny jest zupełnie inny i ciekawy. Pracuję powolutku nad drugą płytą, teraz jestem w trasie koncertowej. Jest tego trochę, ale ja lubię jak się dzieje i nie lubię się zatrzymywać.

Wy też darzycie estymą Zawsze warto? Jedno jest pewne: serial swego czasu wywołał niezłe zamieszanie i podbił serca widzów!


Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa - plakat promujący Zawsze warto

Julia Wieniawa - plakat promujący Zawsze warto

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×