Szukaj

Julia Wieniawa zrobi karierę w Hollywood? Weronika Rosati oceniła jej szanse [WIDEO]

Weronika Rosati i Julia Wieniawa

Szanse Julii Wieniawy na karierę w Hollywood

Mówi się, że w show-biznesie przyjaźń i życzliwość nie istnieją. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że Weronika Rosati, którą już niebem będziemy mogli oglądać w nowym serialu telewizji Polsat, jest niezwykle zafascynowana swoją koleżanką z planu – Julią Wieniawą! Jej zdaniem młodziutka aktorka ma duży talent:

Julia jest dla mnie rzeczywiście niesamowitym talentem. Julia lubi sobie śpiewać i słyszałam, jak śpiewa na żywo i ma fenomenalny głos. Jest super aktorką, jest też bardzo fajną osobowością, ma charakter, ma osobowość. Ma coś takiego fajnego, że to nie jest żadna ambicja, ale tzw. “drive” i pasję, którą ja bardzo cenię w ludziach. Wydaje mi się, że to jest dziewczyna, która będzie i jest niesamowitą artystką. Będzie długo taką niesamowitą artystką.

Czy jej zdaniem Julia miałaby szansę na karierę w Los Angeles?

Myślę, że absolutnie tak, jeżeli by chciała. Ale ja nie wiem czy chce. To trzeba ją zapytać.

A jakie jest wasze zdanie? Julia mogłaby zrobić międzynarodową karierę?

Weronika Rosati zdradziła o czym plotkuje się na planie „M jak Miłość”! Atmosfera jest taka, jaką straszą w mediach? [WIDEO]

Ile zarabiają polskie gwiazdy za wyjście „na ściankę”? Rekordzistką jest Rozenek, ale Julia Wieniawa depcze jej po piętach!

Oliwia Bieniuk obcięła włosy i totalnie zmieniła swoją fryzurę! Teraz jest piękniejsza niż Julia Wieniawa!


Czy Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?

×