Szukaj

Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest córeczką mamusi. A jakie są jej relacje z ojcem? „Jest z innego środowiska” [WIDEO]

Julia Wieniawa o relacjach z ojcem

Julia Wieniawa o relacjach z ojcem

Julia Wieniawa opowiedziała nam o swoich relacjach z ojcem. Czy kibicuje jej w karierze? O to zapytała ją nasza reporterka.

Julia Wieniawa może pochwalić się godną pozazdroszczenia relacją ze swoją mamą. Marta Wieniawa wspiera córkę nie tylko jako matka, ale także jako menadżerka. To ona w dużej mierze odpowiada za sukces jaki odniosła 20-letnia gwiazda seriali.

Julia Wieniawa o relacjach z ojcem

Julia regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia z mamą. Często podkreśla, że łączy je szczególnie bliska więź. A jak jest w przypadku ojca? Z doniesień medialnych wiemy, że tatą Wieniawy jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz – znany artysta-plastyk. Swego czasu pojawiały się spekulacje, że gwiazda Zawsze warto nie utrzymuje z nim kontaktów od czasu, gdy jej rodzice się rozstali. Tymczasem okazuje się, że relacje aktorki z ojcem są bardzo dobre.

Bardzo dobrze. Bardzo mnie wspiera. Jest z innego środowiska, a to jest mu trochę obce. To w gruncie rzeczy bardzo fajne, że nie miałam nigdy rodziców w tej branży. Ale wspierają mnie w tym i chcą, żebym się dalej realizowała – powiedziała Wieniawa w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała ojca. Jest przystojny i mogliście już o nim słyszeć. On też jest gwiazdą

Julia Wieniawa i Konrad Wieniawa-Narkiewicz

Julia Wieniawa i Konrad Wieniawa-Narkiewicz (ojciec aktorki)

Często mówi się, że dziewczynki są „córeczkami swoich tatusiów”, czy tak samo było w przypadku Julii?

Ja raczej zawsze byłam córeczką mamusi. I tak zostało.

Julia Wieniawa z matka w Sopocie

Julia Wieniawa z matką w Sopocie

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Mama Julii Wieniawy w bikini. Już wiemy, po kim 20-latka ma tak piękną figurę!

Konrad Wieniawa-Narkiewicz – kim jest?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest artystą plastykiem, to znana i niezwykle ceniona postać w środowisku. To właśnie po nim gwiazda odziedziczyła zamiłowanie do sztuki.

Rodzice Julii Wieniawy rozstali się, gdy była małą dziewczynką. Spekulowano nawet, że nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Aktorka przyznała jednak, że podziwia go za jego wiedzę i talent. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to artysta plastyk, który może pochwalić się wieloma prestiżowymi wyróżnieniami.

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki, a wykształcenie pedagogiczne zdobył na ASP w Poznaniu. Na swoim koncie ma liczne wystawy w Polsce i poza granicami kraju. Jest zwycięzcą w Wielkim Konkursie Malarskim Na Najlepszy Wizerunek Warszawy w 2000 roku. Zdobył nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro-Art 2014.

Pracuje jako wykładowca projektowania graficznego w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie, a także uczy malarstwa, grafiki i rzeźby w Młodzieżowej Akademii Artystycznej. Oprócz Julii Wieniawy, ma jeszcze córkę, Alicję.

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała, jak naprawdę wygląda bez makijażu. Przebarwienia, wypryski, podkrążone oczy…


Julia Wieniawa z ojcem

Julia Wieniawa z ojcem

Julia Wieniawa z mamą Martą

Julia Wieniawa z mamą Martą

Jak wygląda mama Julii Wieniawy – Marta?

Jak wygląda mama Julii Wieniawy – Marta?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×