Szukaj

Film „Hejter” kręcono w domu Julii Wieniawy. Gwiazda ujawnia kulisy pracy nad kinowym hitem [WIDEO]

Julia Wieniawa o filmie Hejter

Julia Wieniawa o filmie Hejter

Julia Wieniawa o pracy na planie filmu Hejter i przesłaniu jakie towarzyszy produkcji. Gwiazda nie ukrywa, że jeszcze kilka lat temu bywała zazdrosna. Dziś jest już inną osobą.

6 marca na ekrany kin wszedł nowy film Jana KomasyHejter, który jest kontynuacją hitu z 2011 roku – Sala samobójców. Jedną z epizodycznych ról zagrała Julia Wieniawa. Aktorka w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, jak wyglądały kulisy pracy na planie.

Julia Wieniawa o filmie Hejter

Okazuje się, że Julia Wieniawa propozycję zagrania w filmie otrzymała na chwilę przed rozpoczęciem zdjęć. W efekcie zdecydowano, że sceny z jej udziałem zostaną nakręcone w jednym z jej mieszkań.

Z tą bohaterką bardzo się utożsamiłam. To było kręcone w moim domu, bo Janek Komasa zadzwonił do mnie tak z dnia na dzień, czy zagrałabym u niego w filmie krótką rolę, fit Anety. Krótka acz bardzo istotna, bo wokół tej postaci zaczyna się rozkręcać fabuła. Ja stwierdziłam, że jasne, czemu nie. Później zobaczyłam te sceny i stwierdziłam, że to jest idealna rola dla mnie, bo może trochę personalnie wpłynę na widza.

Wieniawa ma nadzieję, że wszyscy, którzy obejrzą film Hejter zastanowią się zanim zaczną kogoś hejtować w sieci. Gwiazda nie ukrywa, że obraźliwe słowa potrafią zaboleć nawet artystów najwyższej rangi.

Mam nadzieję, że wpłynie na wiele osób, ale też na osoby, które bezkarnie piszą negatywne komentarze w internecie. Musimy sobie zdać sprawę, że po drugiej stronie każdy jest człowiekiem. Trzeba o tym pamiętać, że wszyscy mamy uczucia i emocje. Nawet gwiazdy nie wiadomo jakiego formatu. One również odczuwają ten hejt. Dotyka on również mnie. (…) Ja jak miałam tą scenę płaczu, to rzeczywiście to poczułam, jako ja. Jestem idealnym przykładem osoby często komentowanej i krytykowanej bezpodstawnie.

Julia Wieniawa o walce z hejtem

Czy Julia wciąż przejmuję się hejtem pod swoim adresem?

Staram się wycisnąć z tego czasu jak najwięcej i robić wszystko jak najlepiej. Zawsze wkładam 100% siebie i całe serce w każdy projekt, którego się podejmuję. Dlatego jakakolwiek krytyka i bezpodstawny hejt dotyka mnie jeszcze bardziej. W momencie, kiedy się ktoś stara, a ktoś lekką ręką kogoś tak skrytykuje i opiniuje, to to boli. Myślę, że nie tylko mnie. Co z tego, że jestem już kilka lat w tej branży na ostrym, wysokim świeczniku, to wszystko nadal nas dotyka. Ale staram się nie przejmować.

Aktorka, która od lat gości na szklanym ekranie, przyznała, że z czasem nabrała pokory i szacunku wobec innych.

Przejmuję się tylko konstruktywną opinią osób, na których mi zależy. Jestem też bardzo krytyczna wobec siebie, więc też jestem wymagająca wobec innych. Robię swoje, nie porównuję się, nie zazdroszczę innym, nie jestem zawistna. Może jak byłam młodsza, to więcej było we mnie zazdrości i niechęci, ale z tego się wyrasta. Cieszę się, że tak szybko wyrosłam i cieszę się z sukcesów każdej mojej koleżanki, przyjaciółki po fachu.

Cała rozmowa poniżej.


Julia Wieniawa – Sala samobójców: Hejter

Julia Wieniawa – Sala samobójców: Hejter

Julia Wieniawa - wiosenna ramówka Polsatu 2020

Julia Wieniawa - wiosenna ramówka Polsatu 2020

Julia Wieniawa – Swingersi

Julia Wieniawa – Swingersi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×