Za granicą czar prysł! Julia Wieniawa zszokowana kulisami MTV EMA 2017: „Nie miałam wejścia na czerwony dywan. Wyjeżdżasz i nikt cię tam nie zna” [WIDEO]

Julia Wieniawa MTV EMA 2017

Julia Wieniawa MTV EMA 2017

Julia Wieniawa o MTV EMA 2017

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia. Jej kariera z miesiąca na miesiąc rozkwita, życie prywatne jest usłane różami, a sama Julia jest niezwykle zadowolona ze swoich sukcesów, co niejednokrotnie podkreśla w wywiadach. Ostatnio z ramienia polskiego oddziału MTV została wysłana na światową galę MTV EMA 2017, na której Polskę reprezentował Dawid Kwiatowski.

W rozmowie z naszą reporterką, Julia zdradziła, że poleciała do Londynu jako… dziennikarka:

Nie miałam wejścia na czerwony dywan, ale widziałam całe show, poznałam i rozmawiałam z uczestnikami X-Factora, a z takimi największymi gwiazdami nie za bardzo był kontakt. Oni są na scenie, potem schodzą na backstage i nie ma z nimi tak za bardzo kontaktu. Pojechałam tam w roli dziennikarki.

Ta sytuacja skłoniła Julię do bardzo mądrych przemyśleń:

Tak właśnie zdałam sobie z tego sprawę, że w Polsce możesz mieć wszystko, możesz być naprawdę super znany, mieć pieniądze i sławę, a wyjeżdżasz za granicę i nikt cię nie zna. Już nie masz tej mocy, co u siebie w kraju, więc warto wykorzystywać swoją moc u siebie w ojczyźnie, a za granicą nie kozaczyć tylko próbować na nowo budować swoją karierę.  To nie jest tak, że przyjeżdżasz jako gwiazda z Polski i automatycznie jesteś gwiazdą tam.

Julia pomimo młodego wieku doszła do bardzo rozsądnych wniosków. Doda, która zaliczyła wpadkę w Cannes, mogłaby się od niej wiele nauczyć.

Gwiazdy na 15-leciu nagród Róże Gali: Maryla Rodowicz, Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Monika Zamachowska, Jessica Ziółek

https://jastrzabpost.pl/newsy/julia-wieniawa-prezy-sie-w-bikini-na-marokanskich-piaskach_597358.html

Nastoletnia Julia Wieniawa błysnęła pupą w mroźny dzień! Od razu zrobiło się gorąco!


MTV EMA 2017, Julia Wieniawa i Maffashion w Londynie

MTV EMA 2017, Julia Wieniawa i Maffashion w Londynie

Antek Królikowski i Julia Wieniawa - MTV EMA pre-Party 2017

Antek Królikowski i Julia Wieniawa - MTV EMA pre-Party 2017

Julia Wieniawa, Antek Królikowski - Róże Gali 2017

Julia Wieniawa, Antek Królikowski - Róże Gali 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×