Szukaj

Julia Wieniawa posądza śliczną aktorkę o najgorsze: “Chce mi odbić chłopaka!”. Zobaczcie, co jej odpowiedziała [WIDEO]

Julia Wieniawa jest zazdrosna o Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa jest zazdrosna o Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa w krótkim czasie dołączyła do czołówki polskich gwiazd. Jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu po tym, jak związała się z Antkiem Królikowskim. Od prawie dwóch lat możemy przyglądać się kwitnącemu uczuciu pary, której kilkukrotnie przypisywano kryzys, a nawet spekulowano o rzekomym rozstaniu. Na szczęście wszystkie plotki okazały się wyssane z palca.

Wiadomo jednak, że Julia jest zazdrosna o swojego partnera, czego wyraz dała w rozmowie z naszą reporterką, przy okazji puszczając oko do tabloidów:

Antek rozmawia z Klaudią Halejcio, chyba chce mi odbić chłopaka. My jesteśmy siebie pewni, może romansować z Klaudią Halejcio. Muszę mu trochę poluzować smycz. Antek potrafi być zaborczy, jest o mnie zazdrosny, ale ja też jestem o niego zazdrosna. To taka zdrowa zazdrość. Raczej jesteśmy parterami dla siebie, staramy się być przyjaciółmi.

Co na to wszystko Klaudia?

Z Julią się znamy. Z Antkiem się znam jeszcze dłużej, bo przecież pracowaliśmy wiele razy ze sobą, dawno go nie widziałam. No bo faktycznie Antek rzadko bywa na tego typu wydarzeniach, więc myślę, że Julia była motywatorem tego, aby się pojawił. Julia może spać spokojnie, są cudowną parą, której bardzo mocno kibicuję.

Zabawną wymianę zdań możecie zobaczyć poniżej:

Julia Wieniawa pokazała, jak urządziła swoją kawalerkę! Ma gust jak Dorota Szelągowska!

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę i wygląda najpiękniej w swojej karierze! Jest co podziwiać!

Julia Wieniawa nową gwiazdą TVN! Jej program może rozsadzić wiosenną ramówkę!


Czy Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?

×