Julia Wieniawa ostro o „romansie” z kandydatem na mistera: „Żenujące”. Nigdy nie widzieliśmy jej tak oburzonej [WIDEO]

Julia Wieniawa, Jakub Bzdawka

Julia Wieniawa, Jakub Bzdawka

Julia Wieniawa jest w związku z kandydatem na Mistera Polski 2019? Bzdura! Gwiazda zdementowała plotki w rozmowie z naszą reporterką. Choć jest singielką, nie zamyka się na miłość. Przystojniacy, do boju!

Na początku tygodnia media obiegła zaskakująca wiadomość o rzekomym romansie Julii Wieniawy z kandydatem na Mistera Polski 2019. Gwiazda miała zostać przyłapana na czułościach z niejakim Jakubem Bzdawką. Szybko okazało się, że informacje krążące w sieci zostały wyssane z palca i nie ma w nich nawet ziarna prawdy.

Julia Wieniawa o romansach i nowym związku. Czy szuka miłości?

Julia Wieniawa w rozmowie z naszą reporterką stanowczo zdementowała plotki o związku z 28-letnim uczestnikiem konkursu piękności. Zapewniła, że nie łączy ich nic, poza wspólnym zdjęciem, które Jakub zrobił podczas jednej z branżowych imprez:

Łączenie mnie w pary z każdym chłopakiem, który istnieje w show-biznesie jest żenujące. I robienie ze mnie famme fatale, którą tak naprawdę nie jestem, bo miałam 2 związki, jest po prostu słabe. Ale co ja mam zrobić – wyznała oburzona Wieniawa w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Julia Wieniawa bez makijażu chwali się umięśnionym brzuchem na siłowni. Obcisły strój podkreślił też inne atuty. Wow, co za figura

Julia Wieniawa i Jakub Bzdawka są parą?

Julia Wieniawa i Jakub Bzdawka nie są parą

Gwiazda Rodzinki.pl zapewniła, że obecnie jest singielką i póki co, nic nie zwiastuje zmian w jej życiu uczuciowym. 20-latka nie ukrywa nawet, że chciałby się zakochać, ale jak dotąd na jej drodze nie pojawił się żaden ciekawy kandydat:

Dziwne, bo tylko mi się to ostatnio robi, że tak mi się wymyśla romanse. Bzdura. Nie spotykam się z nikim. Z nikim po prostu. Aż chciałabym. Chciałabym, ale niestety, to nieprawda.

Julii i Wam życzymy dużo miłości. Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Julia Wieniawa ma brzydki nałóg. Paparazzi przyłapali ją na gorącym uczynku

Z kim była Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa przez ponad dwa lata była dziewczyną Antka Królikowskiego. Para ogłosiła swoją relację podczas gali TeleKamery 2016, na której, nie szczędząc sobie czułości, wspólnie pozowała do zdjęć. Ich uczucie wypaliło się z końcem 2018 roku, wtedy to byli kochankowie zamieścili serię wpisów, w których potwierdzili, że jedyne co ich łączy, to przyjaźń. Trzy miesiące po rozstaniu, w sercu Julii ponownie zagościła wiosna. Gwiazda po swoim „eks” znalazła pocieszenie w ramionach Barona, muzyka i jurora The Voice of Poland. Para rozstała się szybciej, niż ktokolwiek by się spodziewał. Ich drogi rozeszły się już po pięciu wspólnie spędzonych miesiącach.


Julia Wieniawa i Jakub Bzdawka

Julia Wieniawa i Jakub Bzdawka

Jakub Bzdawka

Jakub Bzdawka

Julia Wieniawa na gali JOY

Julia Wieniawa na gali JOY

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×