Szukaj

Znowu będą plotki o romansie! Julia Wieniawa z Baronem szykują wielki powrót [WIDEO]

Julia Wieniawa o relacji z mężczyznami. Czy jest w związku? Co ją łączy z Baronem, z którym znowu pokaże się razem? Czy jest z Michelem Morrone? O to zapytała ją nasza reporterka.
Julia Wieniawa, Baron

Julia Wieniawa, Baron

Życie uczuciowe Julii Wieniawy, to temat, który zasługuje na osobną stronę na Wikipedii. Młodej aktorce często przypisywane są wyssane z palca romanse z największymi przystojniakami polskiego show-biznesu. Łączono już ją z kandydatem na Mistera Polski, Maciejem Musiałowskim, a ostatnio z Michelem Morrone, który zagrał główną rolę w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej.

Julia Wieniawa o relacji z Baronem i innymi mężczyznami

Jedynym ostatnim poważnym kandydatem na męża Julii Wieniawy był Baron. Para spotykała się ze sobą przez niecały rok. Ich związkiem żyła cała Polska. Analizowano ich każdy krok, każde wspólne wyjście, każdy komentarz na Instagramie – nawet jedna emotikona potrafiła wywołać wśród dziennikarzy i internautów takie emocje, jak mecze Polaków w eliminacjach na EURO.

Julia Wieniawa i Baron na scenie - Telekamery 2020

Julia Wieniawa i Baron na scenie – Telekamery 2020

Teraz znów Julia Wieniawa i Baron wracają na tapetę, a właściwie – na scenę. Duet pojawi się podczas jednego z koncertów. Wystąpią razem w ramach projektu, w którym wzięli udział. O szczegółach opowiedziała nam aktorka, która zaznaczyła, by nie doszukiwać się w tej sytuacji drugiego dna:

Gościnnie występujemy u Dawida Kwiatkowskiego. Ponieważ razem i oddzielnie pokazaliśmy się w różnych kawałkach na jego płycie, więc nie jest to nic dziwnego. Z Baronem mam bardzo dobre kontakty, bardzo się lubimy. Nie ma tu nic nadzwyczajnego – powiedziała Jastrząb Post.

Przy okazji Wieniawa ucięła wszelkie spekulacje dotyczące jej obecnego stanu – gwiazda jest singielką:

Jestem wolna i skupiona na pracy.

A pracy ma sporo. Bo oprócz pracy na planie nagrodzonego TeleKamerą serialu Zawsze warto, przygotowuje się do występów w Tańcu z gwiazdami. Już teraz wielu wróży jej najwyższe miejsce na podium.


Julia Wieniawa i Baron razem na scenie - Telekamery 2020

Julia Wieniawa i Baron razem na scenie - Telekamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×