Julia Wieniawa pochwaliła się swoją dietą i treningami! To dlatego jest taka szczupła! [WIDEO]

Julia Wieniawa dieta

Julia Wieniawa dieta

Julia Wieniawa może pochwalić się imponującą sylwetką. Okazuje się, że swój nienaganny wygląd aktorka zawdzięcza odpowiedniej diecie i regularnym treningom. Tylko nam zdradziła, jak dba o siebie.

Julia Wieniawa od zawsze może pochwalić się piękną i smukłą sylwetką, której niejedna kobieta mogłaby jej pozazdrościć. 20-latka nie zamierza jednak osiadać na laurach i nieustannie dba o to, by podtrzymać nienaganną figurę, a nawet nieco ją poprawić. Nie jest tajemnicą, że w show-biznesie wygląd ma ogromne znacznie, dlatego gwiazda Rodzinki.pl stosuje odpowiednie zasady żywieniowe, dzięki którym udaje się jej wyglądać bardzo dobrze.

Dziewczyna Barona nie kryje się z faktem, że zdecydowanie bardziej preferuje zdrowy styl życia, dlatego kaloryczne fast foody zjada jedynie od wielkiego dzwonu. Po hamburgera czy frytki sięga tylko wtedy, kiedy ma ku temu odpowiednią okazję:

Bardzo lubię dobrze zjeść, ale na co dzień staram się trzymać dietę. Raz na jakiś czas, tak jak dzisiaj na pikniku, odpuszczam, ale rzadko. Na szczęście ani ja, ani Alek nie gotujemy dobrze. Tylko chodzimy sobie do restauracji dobrych i bardzo lubimy to samo jedzenie. Bo w ogóle jedzenie to jest taki miły rytuał i fajnie, jak można zjeść z kimś, kogo się również lubi.

Julia dzięki wartościowym produktom i odpowiednim treningom zachowuje piękną figurę. Jakie sporty uprawia na co dzień?

Staram się często ćwiczyć. Jeżeli nie mam czasu, to chociaż na zajęcia intensywnej jogi chodzę, a tak to staram się z trenerką ćwiczyć, minimum dwa razy w tygodniu, aczkolwiek ostatnio było ciężko, bo miałam dużo pracy, wyjazdów. Więc jak tylko byłam na wakacjach na Mazurach to jeździłam, pływałam. Ciągle staram się być w ruchu. Natomiast dieta jest podstawą.

Skorzystacie ze sposobów Wieniawy na smukłą sylwetkę?

Zobacz: Julia Wieniawa tylko nam zdradziła kulisy zakończenia współpracy z marką obuwniczą! Już wiemy, kto ją zastąpi! [WIDEO]

Zobacz: Matka Julii Wieniawy wyjawiła największy sekret z jej związku z Baronem! Decyzję 20-latki tłumaczy krótko: “Czasy się zmieniły”

Zobacz: Joanna Koroniewska fachowym okiem oceniła Michała Szpaka i Julię Wieniawę. Posypał się grad komplementów: “Totalny, niesamowity fenomen” [WIDEO]


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×