Julia Sobczyńska przed kamerami wygadała całą prawdę o ślubie. To straszne, jak ludzie reagują na jej związek z kobietą. „Nie rozumiem tego zupełnie”

Julia Sobczyńska

Julia Sobczyńska

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce po Top Model. Czy jest gotowa ją poślubić? Opowiedziała też o przejawach nietolerancji. 

Julia Sobczyńska to gwiazda dziesiątej edycji Top Model. Zrobiło się o niej głośno po tym, gdy na zakończenie jednego z odcinków oświadczyła się ukochanej – Judycie Milczek. Coming out wywołał wiele emocji. Nie zabrakło też podłych hejterskich komentarzy.

Wczoraj modelka pochwaliła się zdjęciami z imprezy w klubie, podczas której mistrzyni ceremonii udzieliła im ślubu. Najprawdopodobniej był to tylko rodzaj happeningu. Kilka dni wcześniej było nam dane porozmawiać z Julią na temat jej relacji i coming outu.

Julia Sobczyńska o nietolerancji i ślubie

Nasza rozmówczyni przyznała, że dotyka ją hejt.

To był moment, kiedy coś się we mnie zmieniło. Kiedy wybuchła we mnie jakaś nadzieja i stwierdziłam, że koniec tego ukrywania się, ja będę tym, kim chcę i będę to pokazywać, a ci, którzy nie chcą tego oglądać, niech po prostu tego nie oglądają. Często spotykamy się z hejtem, ale nie, że hejtują mnie i Judytę jako parę, tylko hejtują mnie mówiąc, że jestem osobą trans dlatego jestem z Judytą. Nie rozumiem zupełnie tego, co ktoś ma na myśli i dlaczego ktoś wymyśla takie głupoty.

Julia opowiedziała nam też szerzej o potencjalnym ślubie. Jak wyznała, chciałaby zawrzeć małżeństwo w Polsce, gdy będzie to tylko możliwe. Jeżeli jednak do zmian legislacyjnych nie dojdzie, to zalegalizują relację w innym kraju.

Myślimy o tym, ale ja bym chciała doczekać do tego momentu, żeby to się wydarzyło w Polsce. Biorąc pod uwagę szybkość zmian, które się dzieją, to mam nadzieję, że to się uda. Jeżeli nie, to zalegalizujemy związek za granicą. Ale szczerze powiem, że nie czuję ogromnej wewnętrznej potrzeby, że to muszę mieć na papierku. Wystarczy mi to, że jestem z nią codziennie i że widzę, jaka ona jest dla mnie, jaka ja jestem dla niej to w zupełności wystarcza i wiem, że tej miłości nie da się już rozerwać.

Trzymamy kciuki za związek Julii!


Julia Sobczyńska wzięła ślub z dziewczyną?

Julia Sobczyńska wzięła ślub z dziewczyną?

Julia Sobczyńska wzięła ślub z dziewczyną?

Julia Sobczyńska wzięła ślub z dziewczyną?

Julia Sobczyńska wzięła ślub z dziewczyną?

Julia Sobczyńska wzięła ślub z dziewczyną?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×