Julia Kamińska wydaje płytę. Jej pierwszy album już niedługo trafi do sprzedaży. Opowiedziała o szczegółach [WIDEO]

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska wspaniale sprawdza się nie tylko przed kamerami i na deskach teatru, ale jest też utalentowaną wokalistką. Gwiazda pracuje nad własną płytą. W jakim klimacie będzie?

Julia Kamińska największą sympatię widzów i rozpoznawalność zyskała dzięki głównej roli w serialu Brzydula. Wcieliła się tam w niezbyt atrakcyjną Urszulę Cieplak, która podbiła serce prawdziwego przystojniaka, a w kolejnych odcinkach stawała się coraz bardziej pewna siebie, by w końcu przejść spektakularną metamorfozę i odkryć w sobie prawdziwe piękno.

Julka dzięki tej produkcji mogła sprawdzić się na różnych zawodowych płaszczyznach. Nie tylko na poważnie zadebiutowała przed kamerami, ale pracowała przy scenariuszu. Nagrała utwór przewodni do serialu, czyli własną wersję piosenki Anny Jantar Tyle słońca w całym mieście. Teraz pracuje nad pierwszą płytą.

Julia Kamińska wydaje płytę

Julia Kamińska czuje się świetnie nie tylko w roli aktorki, ale może się też pochwalić świetnym głosem. W 2015 roku założyła nawet własny zespół Julia i Nieprzyjemni, którego została wokalistką.

Teraz, gdy serial BrzydUla wrócił na antenę po dekadzie przerwy, to właśnie odtwórczyni głównej roli wykonuje całą ścieżkę dźwiękową. Wcześniej utwory, które można było usłyszeć w tej produkcji, śpiewała Monika Brodka. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego teraz to ona zastąpiła wokalistkę:

To było tak, że w pierwszej części faktycznie śpiewała to Monika, natomiast autorami tekstów i muzyki są Marcin Macuk i Piotr Jasek i te piosenki nigdy nie zostały wydane. Monika jest fenomenalną artystką, której droga potoczyła się w zupełnie innym kierunku niż śpiewanie piosenek do seriali takich jak Brzydula. W związku z tym, te niewydane piosenki zostały tak trochę samopas, to dostałam pytanie, czy miałabym ochotę zaśpiewać. Powiedziałam, że oczywiście, że tak. Że będzie mi bardzo miło i zdecydowaliśmy się na ten krok.

Już niebawem Julia planuje wydać płytę. W jakim klimacie będzie?

Uznaliśmy, że skoro mamy już te kilka piosenek, to może warto byłoby je wykorzystać i dopisaliśmy szereg innych. Myślę, że do końca listopada zamkniemy cały materiał. Ja też jestem autorką kilku tekstów z czego się bardzo cieszę. Będziemy startować z płytą. Trzymamy się stylistyki popowej, ale nie tylko. Myślę, że kilka piosenek mocno odstaje od tego stylu i mogą być zaskoczeniem.

Trzymamy kciuki za karierę Julii.


Julia Kamińska w sukni z Zary

Julia Kamińska w sukni z Zary

Julia Kamińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Julia Kamińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

 • Gośćmela pisze:

  Słyszałam panią Julię jak śpiewa początek B1 tą piosenkę.Przykro mi to mówić ale jej płytę kupią tylko chyba jej fani.A szkoda.Jeden śpiewać może a drugi nie,i ona nie umie śpiewać.Ale źle jej nie życzę wręcz odwrotnie.Ale powinna sobie niekiedy odpuścić.A ona wręcz odwrotnie więc się kiedyś potknie i zobaczy ,że nie jest taka jak myśli i,że wkońcu zrozumie by odpuścić.

 • Gość prawdomowna pisze:

  Słyszałam jak śpiewa.Horror

 • Gość pisze:

  Ładna kobieta . Naturalna bez przeróbek. Miło pooglądać i posłuchać

  • Gośćaga pisze:

   Słyszałam jak śpiewa.I dlatego życzę jej powodzenia. Nawet jeśli sukces odniesie to tylko dlatego,że jest sławna.Choc są slawniejsze od niej.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×