Julia Kamińska potwierdza nowy związek. Jak poznała ukochanego? Zdementowała krążące na ten temat plotki [WIDEO]

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska ma nowego partnera. Gwiazda oficjalnie potwierdziła, że jest szczęśliwa. Przed naszą kamerą zdementowała plotki o tym, w jaki sposób się poznali. 

Julia Kamińska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Wielką sympatię fanów przyniósł jej debiut na małym ekranie, czyli rola w serialu BrzydUla, w którym wcieliła się w Urszulę Cieplak – niezbyt urodziwą, ale za to bardzo bystrą dziewczynę. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy miłości, jaka połączyła ją z Markiem – prezesem firmy, w której pracowała. Historia skończyła szczęśliwie, ale fani zdecydowanie czuli niedosyt.

Po dekadzie nieobecności serial ponownie wrócił na antenę z premierowymi odcinkami. Julia nie może narzekać na brak pracy, a na planie BrzydUli spotkała też wielką miłość. Przez 12 lat była związana ze starszym od siebie o dekadę Piotrem Jaskiem. Miłość nie przetrwała próby czasu, ale wiadomo, że aktorka ulokowała już swoje uczucia w innym mężczyźnie.

Julia Kamińska o nowym związku. Jak się poznali?

Julia zaledwie kilka dni temu wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją u boku przystojnego mężczyzny. Ich wspólna fotografia błyskawicznie obiegła portale plotkarskie, a gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post potwierdziła, że to jej nowa miłość:

Opublikowałam takie zdjęcie, domyślałam się, że sporo namiesza. Na zdjęciu jestem ja z moim partnerem, i tylko tyle powiem.

Aktorka przyznała, że w jednym z ostatnich udzielonym mediom wywiadów jej słowa zostały przekręcone, w związku z tym postanowiła nie dzielić się zbytnio informacjami o swojej nowej relacji. Zdementowała jednak plotki o tym, że poznała ukochanego dzięki social mediom:

Nie powiem jak się poznaliśmy i nie będę udzielać żadnych informacji, ponieważ ostatnio udzielałam jakiegoś wywiadu [innemu medium – red.] w ogóle w innej sprawie. Potem te słowa, które padły, a mówiłam apropo mediów społecznościowych, zostały wykorzystane w taki sposób, że tytuł artykułu sugerował, że poznaliśmy się na Instagramie, co jest nieprawdą.

Dodała jednak, że jest szczęśliwa:

Jestem szczęśliwa.

Trzymamy kciuki.


Julia Kamińska z nowym partnerem

Julia Kamińska z nowym partnerem

Julia Kamińska z nowym partnerem

Julia Kamińska z nowym partnerem Roie Wienstein

Julia Kamińska - Bal Fundacji TVN 2022

Julia Kamińska - Bal Fundacji TVN 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×