Julia Kamińska o związku ze starszym o 11 lat partnerem. Wskazała plusy i minusy relacji ze scenarzystą „BrzydUli”

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska zyskała wielką popularność, wcielając się w postać Uli Cieplak w BrzydUli. Na planie poznała miłość swojego życia. Od kilku lat związana jest Piotrem Jaskiem, czyli scenarzystą serialu. Jak łączą pracę z życiem codziennym?

Julia Kamińska od ponad dekady jest ulubienicą widzów. Swoją karierę rozpoczęła w spektakularny sposób, pojawiając się w serialu BrzydUla. W produkcji tej wcieliła się w główną postać Urszuli Cieplak. Okazało się, że rola niezbyt urodziwej asystentki prezesa firmy otworzyła jej drogę do dalszej kariery. Po tym, jak ponad dekadę temu zakończyła się emisja pierwszego sezonu serialu, fani nie mogli się z tym pogodzić. Z utęsknieniem wyczekiwali na jego kontynuację.

W końcu po 10 latach doczekali się nowych odcinków, a aktorzy i cała ekipa ponownie wrócili na plan. Serial przyniósł 33-letniej Julii nie tylko rozpoznawalność, ale też prawdziwą miłość. Od 2013 roku jej życiowym partnerem jest starszy o 11 lat Piotr Jasek, czyli główny scenarzysta BrzydUli.

Julia Kamińska o plusach i minusach pracy z ukochanym

Julia i Piotr od kilku lat nie tylko tworzą zgrany duet w życiu prywatnym, ale spędzają ze sobą mnóstwo czasu na planie BrzydUli. Są jedną z nielicznych par w show-biznesie, które ze względu na pracę są praktycznie nierozłączne.

Julia nie tylko jest główną postacią w serialu, ale aktywnie też pracuje nad scenariuszem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktorka opowiedziała o plusach i minusach wspólnej pracy:

Plusy są takie, że wiem szybciej, co się będzie działo. Niestety nie mogę nic zdradzić. Strasznie bym chciała, bo parę rzeczy będzie bardzo ciekawych i niezwykle by mi ulżyło, gdybym mogła o nich porozmawiać, ale nie mogę. A minusy takie, że tej pracy jest bardzo dużo. Ona pojawia się w każdym kontekście. Ale jak się lubi swoją pracę, to wszystko jest ok.

Julia nie ukrywa, że jest ogromną fanką talentu Piotra:

Ja jestem największą fanką talentu Piotra i zawsze tak będzie. Jest najlepszym na świecie scenarzystą i bardzo serdecznie go pozdrawiam.

Jesteście fanami BrzydUli?


Piotr Jasek i Julia Kamińska

Fotografia: AKPA

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Fotografia: AKPA

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Komentarze

 • Gość A...;) pisze:

  Pierdu pierdu

 • Gość pisze:

  Przepraszam, pomyłka. Piotr Jasek to 1967 rocznik czyli 54 lata.

 • Gość pisze:

  Nie 11 a 20 lat różnicy. Piotr Jasek to 1954 rocznik.

 • Gość pisze:

  11 lat różnicy … kto to pisał? Ten co liczyć nie umie….

 • FAN pisze:

  Życie prywatne to osobista sprawa JKamińskiej, ale skoro miała jakiś wpływ na scenariusz Brzyduli2 na który czekało tyłu fanów,to jako kobieta mogła łagodniej potraktować Dobrzańskich,zdrady, kłamstwa, oziębłość to nie oto chodziło fanom. Na sam lukier też nie czekaliśmy, ale chcieliśmy normalne życie rodziny z kłopotami,problemami, miłością- czy za duże oczekiwania????

  • Gość pisze:

   Pokazane jest bardzo normalne życie wyksztalconej kobiety ,która zostaje w domu z dziećmi, jej życie to nie bajka, bo Dobrzański to typowy facet który nie rozumie potrzeb swojej żony a wlasciwie nianki , kucharki i sprzataczki, kłamie, oszukuje i liczy na to że zakochana bezwarunkowo kobieta uwierzy we wszystkie jego krętactwa. Tzw fani a wlasciwie antyfani i psychowani serialu oczekiwali bajki ,której w normalnym życiu nie ma. Wielkie podziękowanie dla scenarzystów za wrażliwość na problem kobiet, a Julii Kamińskiej za wspaniała, wiarygodna grę aktorska. Kobiety matki w wieloletnich związkach czekały na pokazanie życia z ich perspektywy i czekają na dalsze losy Uli, która wreszcie zadba o siebie i o swoje szczęście na partnerskich warunkach.

 • Gość pisze:

  No 2sezon brzyduli jest beznadziejny rola Adama to jakiś żart wogole do d..y nie oglądam

 • Gość1 pisze:

  To jest tak fałszywa baba ze nawet sobie nie wyobraźcie

 • Gość pisze:

  Jest piękna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×