Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się. Gwiazda o relacji z byłym partnerem. Jak teraz wygląda ich współpraca?

Julia Kamińska o relacji z Piotrem Jaskiem

Julia Kamińska o relacji z Piotrem Jaskiem

Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się jesienią 2021 roku. Jak dziś wygląda ich relacja? Gwiazda BrzydUli zdradziła, jak się jej układa z byłym partnerem.

Julia Kamińska zaistniała w show-biznesie dzięki serialowi BrzydUla. Zagrała główną rolę, która otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, otworzyła salon fryzjerski i dostała angaż do kilku produkcji. Ojcem jej sukcesu jest były już partner – Piotr Jasek.

To on wypatrzył w Kamińskiej idealną kandydatkę do roli niezbyt urodziwej, ale błyskotliwej Uli Cieplak. Na planie serialowego hitu ich relacja układała się znakomicie, a z czasem przerodziła się w poważny związek. Mimo dzielącej ich ponad 10-letniej różnicy wieku, udało się im stworzyć znakomity duet. Tym większe było zaskoczenie, gdy po 12 latach media obiegły informacje o rozstaniu pary.

Na żywo w grudniu ujawniło kulisy zakończenia związku Julii i Piotra. Jesienią Kamińska miała opuścić ich wspólne mieszkanie i przeprowadzić się do własnego apartamentu. Tygodnik spekulował, że para zmagała się z poważnym kryzysem, którego nie udało się jej pokonać.

Julia Kamińska o relacji z Piotrem Jaskiem po rozstaniu

Pomimo rozstania byłych partnerów wciąż łączy praca. Wspólnie przygotowują scenariusz do BrzydUli 2. Jak wyglądają ich relacje na planie? O szczegóły zapytała Julię reporterka Jastrząb Post. Wszytko wskazuje na to, że udało im się pozostać przyjaciółmi:

Z Piotrem zawsze dogadywaliśmy się bardzo dobrze, nadal tak jest. A doniesień na temat mojego życia prywatnego nie chcę komentować. Fajne relacje z Piotrem można mieć zawsze.

Przy okazji Kamińska zdradziła, że BrzydUla 2 zmierza ku końcowi:

Pracujemy nad kolejnym sezonem teraz, te wszystkie wątki zbierają się do finału i to jest bardzo przyjemne.

Cała rozmowa poniżej.


Julia Kamińska i Piotr Jasek

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Fotografia: AKPA

Piotr Jasek i Julia Kamińska

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×