Julia Kamińska wróci do serialu „Brzydula”? Padła jasna odpowiedź, której wydźwięk nie zostawia pola do spekulacji

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska zdradziła nam, czy jeszcze wróci do serialu Brzydula. Są na to szanse? Aktorka udzieliła stanowczej odpowiedzi.

Julia Kamińska zdobyła sławę dzięki wcieleniu się w rolę Uli Cieplak w serialu BrzydulaFormat pierwotnie emitowano w latach 2008-2009, a wznowiono go w 2020 roku. Ostatnie odcinki sitcomu wyemitowano w maju bieżącego roku. Program przez te wszystkie lata zgromadził tysiące fanów, którzy niecierpliwie czekali na każdy odcinek.

Reporterka Jastrząb Post miała w tym tygodniu szansę porozmawiać z Julią i zapytać ją o to, czy jest szansa na to, że jeszcze zobaczymy ją na ekranie u boku jej serialowego partnera, Marka (w tej roli Filip Bobek) i innych bohaterów kultowego formatu.

Co zdradziła nasza rozmówczyni?

Julia Kamińska o serialu Brzydula. Wróci do niego?

34-latka przyznała, że aktualnie gra w sitcomie jest dla niej zakończonym tematem, choć nie wyklucza tego, że w przyszłości może zmienić zdanie.

Ja teraz odpoczywam od tego przedsięwzięcia. Z moich doświadczeń życiowych wynika, że nigdy nie warto mówić nigdy, bo mnie też powrót Brzyduli nieco zaskoczył. Ale aktualnie dla mnie ta historia jest zakończona i skupiam się na innych projektach. Skupiam się na płycie, skupiam się audiobookach, na pisaniu, na podróżowaniu i na odpoczynku, ponieważ przez dwa lata pracowałam bardzo intensywnie, za chwilę znowu zacznie się intensywny czas. Za chwilę premierę mają Porady na zdrady 2, w których zagrałam jedną z ról, na które serdecznie zapraszam do kin. Postanowiłam, że już nigdy nie będę pracowała tak bardzo intensywnie jak to miało miejsce przez ostatnie dwa lata, dlatego nie sądzę, abym zdecydowała się na główną rolę w serialu codziennym przez bardzo długi czas.

Czy gdyby jednak propozycja się pojawiła, to Julia postawiłaby ultimatum produkcji, czy jednak zrezygnowałaby z udziału w serialu i wolałaby, aby zastąpiła ją inna aktorka?

Nie chcę w żaden sposób gdybać. Ja na dzień dzisiejszy zajmuję się innymi projektami.

Jesteście fanami Julii?

https://youtu.be/L4XiHvREubE


Julia Kamińska - Bal Fundacji TVN 2022

Julia Kamińska - Bal Fundacji TVN 2022

Julia Kamińska jako BrzydUla

Julia Kamińska jako BrzydUla

Julia Kamińska | fot. AKPA

Julia Kamińska | fot. AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech ona już nigdzie nie gra i nie pisze scenariuszy. Brzydula 2 pokazała jakim jest drewnem aktorskim – to sztuczne płakanie i wykrzywianie przy tym twarzy długo będę pamiętać.

 • Ala pisze:

  To jest facet Kasi Chrzan. Bierz go sobie skoro jest ci przeznaczony i oddawaj przeznaczenie Julki, cwaniaro bo będzie nieszczęśliwa do końca życia

 • Gość Aga pisze:

  Wywiad jak wywiad.Ja bym brzydula 3 oglądnęła akurat.

 • Gość pisze:

  Jak zwykle inteligentne pytania pani z portalu ,przecież produkcja zapowiedziała że narazie nie będzie kontynuacji chyba że za kilka lat , więc pytania bez sensu.

 • Gość ela pisze:

  Poprostu 2ga cześć to był gniot. Nie wiem kto zawinił ale scenariusz był marny. Beznadzielne dialogi powielanie scen z innych seriali. Dno

 • Gonia pisze:

  Nie oglądałam drugiej części brzyduli bo po obejrzeniu chyba ze 3odcinkow nie można było na to patrzeć taki zenujacy był scenariusz normalnie masakra w porównaniu do pierwszej części

 • Gośćkotek pisze:

  No druga część brzyduli żałosny był dobrze że nie ma dalszej kontynuacji bo szkoda prądu na3ogladanie

 • Gośćbiskup pisze:

  Stary Jasek nie dał rady zaspokoić sexualnie Julki.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×