Jolanta Pieńkowska – znamy prawdziwy powód jej odejścia z DDTVN

Decyzja Jolanty Pieńkowskiej o odejściu z Dzień Dobry TVN była dla wielu co najmniej zaskoczeniem (zobacz: Jolanta Pieńkowska odchodzi z Dzień Dobry TVN! Szok! Szczegóły tylko u nas! [wideo]). Nic dziwnego, że ta informacja stała się tematem numer jeden w portalach show-biznesowych i prasie kolorowej.

Jolanta poprowadzi razem z Bartoszem Węglarczykiem program publicystyczny „Świat” (zobacz: Jolanta Pieńkowska już w poniedziałek poprowadzi nowy program. Jesteśmy pod wrażeniem).

Magazyn Flesz w swoim najnowszym wydaniu spekuluje na temat powodów odejścia gwiazdy Dzień Dobry TVN z programu, sugerując, że powodem odejścia dziennikarki była krytyka internautów z którą Jolanta Pieńkowska nie mogła już sobie poradzić.

Postanowiliśmy sprawdzić te doniesienia u źródła. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, zapytany przez nas o to, ile jest w nich prawdy powiedział JastrząbPost.pl:

 

„To bzdura. Jolanta Pieńkowska jako prowadząca Dzień Dobry TVN, wraz z Robertem Kantereitem, miała doskonałe ratingi. Rekordowe pod względem oglądalności wydania programu w poprzednich sezonach były prowadzone właśnie przez tę parę. Jola jest na takim etapie kariery i tak lubiana przez widzów, że szef każdej anteny i programu bez wahania powierzyłby jej rolę prowadzącej – bo jest gwarantem oglądalności. Ratingi nie kłamią. Dlatego, jak powiedziałem w jej ostatnim programie, wiele bym zrobił, aby ją zatrzymać. Jednak Jolanta jest dziennikarką, która potrzebuje wyzwań i która realizuje swoje zawodowe marzenia. Ubolewam że zdecydowała się realizować je w magazynie Świat. Ale na szczęście nie rozstaje się ze stacją. Będę oglądał jej nowy magazyn na antenie TVN24 Biznes i świat.” – powiedział Edward Miszczak dla JastrząbPost.pl.

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×