Wow! Katy Perry i Shakira mają polskiego stylistę! Pracuje z plejadą światowych gwiazd, a do tego jest bardzo przystojny!

Johnny Wujek kim jest polski stylista Katy Perry?

Johnny Wujek kim jest polski stylista Katy Perry?

Katy Perry ma polskiego stylistę!

Niewielu Polaków robi karierę za granicą, a jeśli już, często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jedną z takich osób jest Johnny Wujek, który w dzieciństwie wyemigrował z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. W licznych wywiadach dla najpopularniejszych zagranicznych tytułów chętnie wraca do czasów, gdy mieszkał w Polsce.

Johnny w branży mody odniósł niebywały sukces. To właśnie on odpowiada za szalone i docenione przez największych krytyków stylizacje Katy Perry czy Nicki Minaj. Jest też głównym stylistą w amerykańskiej edycji Top Model! Co jeszcze o nim wiemy?

Kim jest Johnny Wujek?

Johnny Wujek swoją karierę rozpoczął od pracy w modelingu. Jako 20-latek został zauważony przez szefostwo agencji modelingowej Next Model podczas… imprezy urodzinowej! Zaczynał u Dolce&Gabbana podczas charytatywnego pokazy modu  w domu Stevena Spielberga.

Johnny Wujek na co dzień pracuje z Katy Perry! Polak odpowiada za wszystkie szalone stylizacje, w których gwiazda występowała na największych galach czy trasach koncertowych. Wow! Co więcej, JWujek współpracuje też z plejadą innych amerykańskich gwiazd, np. Shakira, Kim Kardashian, Miley Cyrus. Często ubiera również Nicky Minaj, m.in. w głośną kreację Oscara de la Renty na galę American Music Awards, którą zachwycał się amerykański Vogue.

Już po roku pracy z Katy Johnny trafił na listę 25 największych stylistów w Ameryce. W rankingu stworzonym przez prestiżowy The Hollywood Reporter Polak zajął co prawda 22. miejsce, ale już rok później wspiął się w górę i doczekał określenia „obiecującego nazwiska w świecie mody”.

Prywatnie Johnny przyjaźni się z wieloma gwiazdami. O swojej pracy opowiadał wielokrotnie. Poniżej tylko kilka z wielu zabawnych wywiadów z Johnnym Wujkiem.

Podziwiamy i gratulujemy.

Stylistka Seleny Gomez to Polka! Zdradziła nieznane fakty o gwieździe. Nie uwierzycie, jak wyglądają przymiarki z Seleną [WIDEO]

Kardashianka w sukience polskiej marki! Ubierał ją cały sztab stylistów

Shakira ma polskiego stylistę

Shakira ma polskiego stylistę

Katy Perry w stylizacji polskiego stylisty

Katy Perry w stylizacji polskiego stylisty

Johnny Wujek z gwiazdami

Johnny Wujek z gwiazdami

Kim jest Johnny Wujek?

Kim jest Johnny Wujek?

Johnny Wujek - Polak, który ubiera Katy Perry, Shakirę, Nicki Minaj

Johnny Wujek – Polak, który ubiera Katy Perry, Shakirę, Nicki Minaj


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×