Joanna Przetakiewicz o związku z Janem Kulczykiem. TEGO nigdy nie usłyszała od najbogatszego Polaka [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, zanim znalazła szczęście u boku Rinke Rooyensa przez dekadę była związana z Janem Kulczykiem. Powiedziała przed naszą kamerą, czego nigdy od niego nie usłyszała. 

Joanna Przetakiewicz jest bizneswoman o ugruntowanej pozycji na rynku i w show-biznesie. Z powodzeniem prowadzi swoje działalności, ale nie może narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Jest dumną mamą trzech synów, ale też szczęśliwą żoną. Od kilku lat jest związana z producentem Rinke Rooynesem. Para nie zwlekała z formalizacją swojego związku i postanowili się pobrać. Dwa lata temu razem ze swoimi gośćmi wyjechali do Grecji. Tam odbyła się bardzo urokliwa ceremonia, którą transmitowali na Instagramie.

Zanim jednak Joanna została żoną Rinke miała za sobą bardzo głośny związek z Janem Kulczykiem. Z najbogatszym Polakiem świetnie się dogadywała i przyznała, że to przez nią rozpadło się jego poprzednie małżeństwo. Parę tworzyli przez dekadę, ale ich uczucie się wypaliło. Nadal jednak pozostali w dobrych relacjach. Rozstali się na dwa lata przed śmiercią milionera.

Joanna Przetakiewicz o Janie Kulczyku. Czego ją nauczył związek z milionerem?

Joanna Przetakiewicz nigdy nie ukrywała, że związek z Janem Kulczykiem jeszcze bardziej wprowadził ją na salony i dał nowe możliwości. Tworzyli piękny duet i chętnie pokazywali się w swoim towarzystwie podczas ważnych wydarzeń. Mimo że ich uczucie się wypaliło, to bizneswoman cały czas ma do tego czasu w swoim życiu ogromny sentyment. W rozmowie z Reporterką Jastrząb Post Przetakiewicz wyznała, czego nauczył ją związek z milionerem:

Nauczył mnie jednego- bardzo, bardzo ważnej zasady o której większość kobiet zapomina – równość w związku, to nie są finanse, a równe zaangażowanie. U nas nigdy od samego początku nie było takiej sytuacji, że skoro ja mam zdecydowanie mniej pieniędzy, to jestem gorsza, słabsza, mniej się liczę.

Czego Joanna Przetakiewicz nigdy nie usłyszała od Jana Kulczyka?

Bizneswoman opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post o tym, jak traktowała swoją pracę, będąc w związku z najbogatszym Polakiem. Przekazała także, czego nigdy on niego nie usłyszała:

Oczywiście zawsze było tak, że ja i tak stawiałam pracę Jana przed swoją własną, ale to był mój wybór i moja decyzja. Nigdy- nawet przez chwile- nie miałam obawy czy kompleksów, czy strachu, że skoro ja mam mniej, to czuję się słabiej. Nigdy też nie usłyszałam takiego zarzutu. W związku z tym tego mnie to nauczyło i to jest złota zasada. Bardzo bym tego życzyła wszystkim kobietom, aby były jej świadome.

Co wy na to?


Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk razem

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk razem

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk inwestowali w rozwój marki La Mania

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk inwestowali w rozwój marki La Mania

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk

Komentarze

  • Gość pisze:

    Mezatka wspomina publicznie kochanka?co na to maz

  • Gość pisze:

    Ona na twarzy ma dzioby po trądziku. Do tego ma małe oczy. Bez makijażu brzydka kobieta. Zawsze łapała bogatych żonatych. Kawał………

    • Kejti D pisze:

      Ciekawa jestem jak trzeba być zepsutym w środku aby pisać tak okropne rzeczy o innych… to jest takie smutne . Ograniczone umysly !

  • Gość pisze:

    To prawda.to powod do wstydu a nie chelpienia sie.dodatkowo ustawil ja na cale zycie .zgrywa wielka bizneslomen i prawi madrosci pouczajac kobiety.komedia

  • TeoretykSpiskowy pisze:

    Do VBN: „ONA BEZ PRZERWY O KULCZYKU DZIADEK DAWNO ZMARŁ ” – jestes pewien ze zmarl?

  • Gość Toja pisze:

    Lubię ja bo nie kłamie. Jasno powiedziała o związku z Kulczykiem,wiec czepianie się jej o to jest tylko oznaką zawiści. Dlaczego miałabym po niej jechać skoro nic mi nie zrobiła, a wiele pomogła zwykłym kobietom.

  • Gość2 pisze:

    Czy ten sentyment dotyczy też publicznego trzaśnięcia w pysk, jakim obdarował ją Kulczyk, kiedy miał już dość jej pazerności?

  • GośćVBN pisze:

    ONA BEZ PRZERWY O KULCZYKU DZIADEK DAWNO ZMARŁ CZYM ONA SIĘ SZCZYCI ŻE DAWAŁA DUPY DZIADKOWI CWANA I WYRACHOWANA JAK MAŁO KTO

  • Gość pisze:

    była piękną naturalną kobietą, mimo wieku nadal mogła tak byc gdyby nei zabiegi medcyny estetycznej

    • Gość pisze:

      Nigdy nie była piękna. Plebejskie uroda i kiczoeaty gust.

    • Gość pisze:

      Szczegolnej urody nie widac.do klasy jej daleko, a projektantka z niej jak kurze do jadtrzebia

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×