Zamieszanie ze sprzedażą domu Joanny Przetakiewicz: „Łatwo tutaj było o zakręcenie”. Gwiazda tłumaczy co i jak

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Jakiś czas temu w prasie ukazało się ogłoszenie  sprzedaży domu w Konstancinie, którego właścicielką jest Joanna Przetakiewicz. Czy gwiazda się przeprowadza? Tylko nam zdradziła wszelkie szczegóły.

Joanna Przetakiewicz to jedna z najbardziej znanych kobiet polskiego show-biznesu. Właścicielka domu mody La Mania już od lat ubiera swoje klientki, na których brak zdecydowanie nie może narzekać. Udało jej się rozkręcić spore imperium i cały czas poszerza swoją ofertę. Gwiazda spełniła się także w życiu osobistym. Joasia jest mamą trzech już dorosłych synów, a od zeszłego roku żoną Rinke Rooyensa. Para pobrała się podczas wystawnej uroczystości w Grecji.

Bizneswoman jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda codziennie dodaje nowe publikacje, z których można się dowiedzieć nie tylko o jej nowych zawodowych wyzwaniach, ale także o tym co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Joanna Przetakiewicz o sprzedaży domu w Konstancinie

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens mieszkają razem w przepięknej willi w Konstancie. Okazałe i wykończone z wielkim smakiem wnętrza często możemy oglądać na jej profilu społecznościowym. Kilka tygodni temu kolorową prasę zalały artykuły dotyczące tego, że gwiazda zdecydowała się sprzedać dom. Gwiazda wystawiła na sprzedaż willę w Konstancinie, posiadłość ma 101 lat i powierzchnię ponad 770 m kw. Nowy nabywca musiał za nią zapłacić aż 13 mln złotych. Gwiazda pozbyła się także apartamentu na Żoliborzu. Mieszkanie miało aż 348 m kw., a gwiazda wyceniła jego wartość na 9 milionów złotych. Zdjęcia tych wnętrz możecie zobaczyć w naszej galerii.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post bizneswoman zdradziła wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży nieruchomości. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości na ten temat:

Sprzedaż domu w Konstancinie była hot tematem przez bardzo, bardzo wiele tygodni. Czytając to wszystko ktoś mógłby mieć wrażenie, że ja ten dom sprzedałam co najmniej z 58 razy. Prawda jest taka, że ja w ogóle nie sprzedaje tego domu, w którym mieszkamy. A wszyscy tak myślą. Mało tego, dzwonili do mnie wielu znajomych i pytają, czy my się naprawdę wyprowadzamy z Konstancina i nie będziemy mieszkać w Polsce. Ja mówię, że nie. Ja sprzedaję inny dom. Nie ten, w którym my mieszkamy, tylko inny.

Przetakiewicz nie widzi sensu posiadania kilku domów w Polsce:

Sprzedaję mój dom, bo na pewno nie będę mieszkała w dwóch domach, które w dodatku są bardzo blisko siebie. Sprzedaję też mieszkanie, w którym mieszkałam kiedyś. Dzisiaj mieszkamy w domu w Konstancinie. Nie widzę najmniejszej potrzeby posiadania większej ilości domów w Polsce niż 1. Stąd sprzedaż. A że to było – i mieszkanie, i dom w Konstancinie, to wiele osób mogło pomyśleć, że to jest ten dom, w którym mieszkam. Ale gdyby tylko zobaczyli ogłoszenie, to już by wiedzieli, że to nie jest to samo. Łatwo tutaj było o zakręcenie.

Jak wyznała Joanna, dom i mieszkanie znalazły już nowych nabywców:

I dom i mieszkanie zostały sprzedane.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Joanna Przetakiewicz pokazała apartament

Joanna Przetakiewicz pokazała apartament

90039100_143654127143834_8385406945477365682_n

Joanna Przetakiewicz pokazała apartament

90969978_105193804374106_1759715800798013923_n

Joanna Przetakiewicz pokazała apartament

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×