Szukaj

O tym się nie mówiło. Joanna Przetakiewicz po spotkaniu z Paris Hilton poniosła straty [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz, Paris Hilton

Joanna Przetakiewicz, Paris Hilton

Joanna Przetakiewicz poznała Paris Hilton i Victorię Beckham. Obie zrobiły na niej wrażenie. Jak wspomina spotkanie z gwiazdami? Przez jedną z nich poniosła straty.

Joanna Przetakiewicz stworzyła markę La Mania, która odniosła ogromny sukces nie tylko w kraju, ale także za granicą. Przez wiele lat jej ubrania można było kupić w brytyjskim, luksusowym domu towarowym Harrods, w którym swoje butiki mają czołowi projektanci. O kreacjach polskiej firmy pisały międzynarodowe edycje magazynu Vogue – nic dziwnego, skoro nosiły je największe gwiazdy.

Joanna Przetakiewicz o Paris Hilton i Victorii Beckham

Swego czasu na zakupy do La Manii wpadła Paris Hilton. Amerykańska celebrytka pojawiła się w sklepie podczas otwarcia centrum handlowego w Katowicach. Zainteresowanie jej obecnością było tak duże, że doszło do wypadku. La Mania poniosła straty w postaci… zniszczonej szyby wystawowej.

Paris Hilton to wesoła, śmieszna, urocza osoba. Zero dystansu, zero zadartego nosa. Jak otwieraliśmy swój butik i na jego otwarcie przyjechała Paris Hilton, to był taki tłum, że w pewnym momencie pękła szyba i wyleciała cała szyba wystawowa. Był tak gigantyczny tłum, który napierał w naszym butiku i od wewnątrz, że po prostu wystawa nie wytrzymała. Miałam bardzo dobre wrażenie, bo widać, że to jest dziewczyna, która kocha życie. Która kocha ludzi. Ona się nie wywyższa, więc zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie.

Paris to nie jedyna zagraniczna gwiazda, którą poznała Joanna. Bardzo pozytywnie oceniła też Posh Spice, czyli Victorię Beckham.

Victoria Beckham, z którą miałam okazję kilka razy się spotkać jest zupełnie inną osobą, niż się wydaje. Ona generalnie wydaje się taką zimną suką, typową cold bitch, która się w ogóle nie uśmiecha, jest arogancka i się wywyższa. Nic takiego. Victoria się nie wywyższa. Jest urocza, normalna. Kiedyś rozmawiałam z kimś, kto pracował dla Victorii i Davida jako asystent. Ten ktoś powiedział mi, jacy to są fajni ludzie. Jak oni miło traktują swoich pracowników. Beż żadnego wywyższania się, bez żadnej arogancji. Dla mnie to jest taki test. Nie to, jak ktoś rozmawia np. ze mną czy z kimś ze znajomych, tylko jak ktoś się odnosi do pana taksówkarza, do kelnera, do kogoś takiego, kto go np. obsługuje. Jeżeli ja widzę, że ktoś jest arogancki, albo agresywny do takiej osoby, to wiem, że to na pewno nie jest ktoś, z kim ja chce się zadawać.

Przetakiewicz prywatnie koleguje się z wieloma zagranicznymi tuzami. Przez lata była przyjaciółką Karla Lagerfelda. Niedawno spotkała się z Michelle Obamą.

Zapis całego live’a z Joanną Przetakiewicz:


Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz i Paris Hilton Fot. ons

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz i Paris Hilton Fot. ons

Paris Hilton i Joanna Przetakiewicz

Paris Hilton i Joanna Przetakiewicz

Paris Hilton i Joanna Przetakiewicz

Paris Hilton i Joanna Przetakiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×