Joanna Przetakiewicz i jej mąż nie mogli spełnić marzenia. Na drodze stanął brak funduszy. „Nastał bardzo niepewny czas” [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens nie mogli spełnić swojego marzenia. Dlaczego? Jak się okazuje, problemem były pieniądze. 

Joanna Przetakiewicz to jedna z najbardziej znanych polskich przedsiębiorczyń. Furtkę do wielkiego świata otworzył jej związek z Janem Kulczykiem. Milionerka nie ukrywa tego, że relacja z Janem bardzo wiele ją nauczyła. Dziś układa ona sobie życie u boku Rinke Rooyensa – reżysera i scenarzysty programów telewizyjnych. Para sformalizowała związek podczas pobytu w Grecji.

Milionerka swego czasu była bardzo aktywna w telewizji. Pojawiła się w kilku edycjach Projektu Runway i wystąpiła w Azji Express. Miała też poprowadzić talk-show Joanna Happy Hour Show. Ostatecznie program nie trafił do ramówki żadnej stacji, choć mówiło się o tym, że miałby go emitować TVN Style. W pilotażowym odcinku wystąpiły m.in. Ania Karwan i Katarzyna Nosowska (zdjęcia w galerii pod artykułem).

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała z Joanną i zapytała ją o to, dlaczego program nie trafił na antenę.

Joanna Przetakiewicz o niespełnionym marzeniu

Jak Joanna zareagowała na pytanie o to, co z jej programem?

Nic – odpowiedziała szczerze.

Następnie wytłumaczyła, dlaczego w ogóle wraz z mężem zrobiła odcinek pilotażowy.

To było marzenie Rinke, żebyśmy zrobili pilot programu, w którym mówi się o sprawach ważnych, takich, które są fascynujące na bieżąco i omawiałoby się w nim to, co jest najbardziej hot na Instagramie, Twitterze czy TikToku, albo co się wydarzyło w świecie mody, polityki, podróży. To byłyby tematy lekkie, łatwe i przyjemne, ale jednak bardzo ciekawe i fascynujące – wyjaśniła.

Dlaczego marzenie pary się nie spełniło? Na przeszkodzie stały ograniczenia finansowe. Zapewne dotyczyły one telewizji, bo przecież wiadomo, że Joanna i Rinke nie finansowaliby programu z własnej kieszeni:

Program był po pierwsze dosyć drogi. Zrobiony z ogromnym rozmachem. Prawdą jest, że nastał potem bardzo niepewny czas. My też mieliśmy do tego bardzo luźny stosunek. Rinke był tak szczęśliwy tego dnia, że wszystko się złożyło. Naszym gościem była Kasia Nosowska, to był fantastyczny dzień. Dla niego to była dobra praktyka, ponieważ on robił już tyle programów, że dla niego była to kolejna lekcja.

Jesteście fanami programów Rinke? Przypomnijmy, że pracował on m.in. przy formatach: Szymon Majewski Show, Mamy Cię!, Top Model, Jak oni śpiewają, Kocham Cię, Polsko!, The Voice of Poland, Świat się kręci, Taniec z gwiazdami. Oprócz tego prowadził programy Rinke za kratami, Rinke. Na krawędzi oraz Rinke. Za zamkniętymi drzwiami.


Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Katarzyna Nosowska - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Katarzyna Nosowska - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Ania Karwan - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Ania Karwan - Joanna Happy Hour Show

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czy to ta, która doiła Kulczyka???? Biedulka…. 😡😡😡😡😡

 • Ola pisze:

  A ja ją bardzo lubię walczy o kobiety daje im siłę motywację i pokazuje jak pozbyć się kompleksów I tak trzymać pani Joanno

 • Gość pisze:

  … sądząc po wypowiedziach to chyba trzeba współczuć!

 • Gość pisze:

  Fascynuje ją chodzenie w drogich ciuchach z drogimi torebkami , szczególnie jak w pobliżu jest fotograf Nie zrobiła jeszcze nic pożytecznego, zblazowana po pieniądzach Kulczyka

 • Gość pisze:

  Ona na prawdę jest odklejona od realu. Przez Insta I inne mamy co mamy. Chłopiec zabity przez nastolatków ale ona znajdzie dobre rzeczy na Insta. Weź Pustaku przeprowadź się na wies albo do bloku w Zamościu i zobacz jakie jest życie. Ona powinna być zbanowana ze wszystkiego

 • driver.pl pisze:

  to najwyższy czas stanąć w kolejce po datek Rządowy. Dają wg własnego uznania.

 • Gość Toja pisze:

  Przynajmniej nie ściemnia jak to robi większość. Za to ją lubię, bo nie kłamie i mówi jak jest, także o znajomości z Kulczykiem. Jest miła i sympatyczna dla każdego,nie uważa się za lepszą jak Rozenkowa, pomaga wielu kobietom. Wszystkiego dobrego Joanno!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×