Joanna Przetakiewicz krótko skwitowała relację z Magdaleną Frąckowiak. Była dziewczyna jej syna nie pozostała dłużna! [WIDEO]

Magdalena Frąckowiak Joanna Przetakiewicz

Magdalena Frąckowiak Joanna Przetakiewicz

Magdalena Frąckowiak i Joanna Przetakiewicz – jaką mają relację?

Alex Przetakiewicz i Magdalena Frąckowiak byli jedną z najgorętszych, a na pewno najpiękniejszych par show-biznesu. Po prawie dwóch latach związku się rozstali. W rozmowach z mediami mama Alexa- Joanna Przetakiewicz – wielokrotnie podkreślała, że bardzo lubi Magdalenę. Byłoby jednak całkiem zrozumiałe, gdyby jej sympatia stopniała po tym, jak Frąckowiak zostawiła Alexa.

Jak teraz wyglądają ich relacje, gdy modelka nie jest już z z jej synem?

My się na pewno nie nie lubimy. Między nami nie powstało żadne nieporozumienie, to jest bardzo ważne. Ja zresztą przykładam ogromną wagę do tego, aby mieć dobre relacje z ludźmi i bardzo nie lubię się kłócić i prawie nigdy tego nie robię. Ja wszystkie dziewczyny swoich synów lubię. Ja bardzo dbam o bliskie relacje z bliskimi. Bardzo dbam o czułość, o troskliwość, o bliskość.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Magdalena zachwycała się Joanną, a także wyznała, że zarówno z nią, jak i ze swoim byłym partnerem ma wciąż świetny kontakt:

Ja ją naprawdę kocham. podziwiam. Jest to osoba tak miła, z tak ciepłą energią, pozytywna. Ja śledzę ją na Instagramie, uważam, że naprawdę miło ją słuchać, miło na nią popatrzeć. Jest to piękna, zadbana, dojrzała, mądra inteligentna kobieta. Ja od samego początku byłam nią zafascynowana, aż do tego momentu. Ja w ogóle mam świetny kontakt z Alexandrem i z całą rodziną Alexandra. My się rozstaliśmy tak bardzo pozytywnie. Taka była nasza decyzja. Wspólna decyzja. I tak naprawdę mamy kontakt ze sobą, z Aleksem. Nic się nie zmieniło, oprócz tego, że nie jesteśmy razem.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej fryzury! Już nie wygląda jak z okładki zagranicznego magazynu!

Kolejne rozstanie w show-biznesie! Alex Przetakiewicz odszedł od boskiej Magdaleny Frąckowiak! Powody?

Plejada gwiazd na premierze kolekcji Reserved x Vogue British: Kasia Warnke, Weronika Rosati, Magda Mołek, Anna Dereszowska, Magdalena Frąckowiak


Magdalena Frąckowiak - Reserved x Vogue British

Magdalena Frąckowiak - Reserved x Vogue British

Joanna Przetakiewicz z synami – Alexem, Filipem i Jakubem

Joanna Przetakiewicz z synami – Alexem, Filipem i Jakubem

Magdalena Frąckowiak została Kobietą Roku 2018 według hiszpańskiego GQ

Magdalena Frąckowiak została Kobietą Roku 2018 według hiszpańskiego GQ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×