Joanna Przetakiewicz często wraca myślami do związku z Janem Kulczykiem. Co na to jej mąż? Niejedna relacja mogłaby się przez to zakończyć [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz szczerze o mężu. Rinke Rooyens jest zazdrosny o jej wypowiedzi o Janie Kulczyku? Wszystko bardzo drobiazgowo nam wytłumaczyła.

Joanna Przetakiewicz to projektantka mody. Lata temu założyła popularną na całym świecie markę La Mania. Pomógł jej w tym Karl Lagerfeld. Asia nie kryje, że międzynarodowe koneksje udało się jej wypracować dzięki związkowi z najbogatszym Polakiem, Janem Kulczykiem. Dziś przedsiębiorczyni jest żoną producenta Rinke Rooyensa.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z nią na temat obecnego i poprzedniego związku.

Joanna Przetakiewicz o Rinke Rooyensie i Janie Kulczyku

Czy Rinke jest zazdrosny o częste wypowiedzi Joanny dotyczące Jana Kulczyka?

Nigdy. Rinke jest mężczyzną, który nie ma kompleksów, a przede wszystkim nie ma w sobie zazdrości. To jest człowiek, który jest autentycznie aniołem, który jest bardzo dobry. To jest taka cecha nr 1, na którą zawsze zwracam uwagę nawiązując relację z jakąś osobą. Jeżeli widzę, że ktoś jest egoistą, który mówi tylko o sobie, a o innych zawsze mówi źle, to natychmiast ucinam relacje z taką osobą, dlatego, że wiem, że jedyne co z tego będzie to wielkie rozczarowanie i jakiś dramat. Rinke jest zaprzeczeniem takiego kogoś i najbardziej cenię go za jego ogromną empatię.

Obecny mąż Joanny ma wielki szacunek dla Jana.

On potrafi oddać komuś szacunek, tak jak doskonale wie, że Jan był wyjątkową postacią w moim życiu i w ogóle był wyjątkową postacią w życiu wielu osób i w historii Polski i polskiego biznesu również. Dlatego on nie ma cienia zawiści, zazdrości, ani momentu, że poczułby się onieśmielony, czy zlekceważony w takiej sytuacji. Bo to od razu widzisz i czujesz, czy ktoś naprawdę tak myśli, czy tylko udaje. Natomiast Rinke jest bardzo silną, charyzmatyczną osobowością jako on sam. W związku z tym on nie ma żadnych powodów, aby się obawiać, czy być zazdrosnym o byłego partnera.

Jak zamierzają świętować swoją rocznicę ślubu?

Zastanawiamy się nad tym mocno. Wymyśliłam cały temat naszego przyjęcia, ale biorąc pod uwagę, jak dużo się teraz dzieje i jak dużo mamy oboje pracy, to nie jestem pewna, czy nie przesunąć tego na za rok. Natomiast to, co zrobimy na pewno między 29 września, a 2-gim października, to wyjazd z przyjaciółmi na Ibizę i tam będziemy świętować w kilka osób naszą rocznicę i to będzie takie bardzo intymne, małe grono.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Rinke Rooyens - premiera filmu Każdy wie lepiej

Rinke Rooyens - premiera filmu Każdy wie lepiej

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz poznali się w 2007 roku

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz poznali się w 2007 roku

Komentarze

 • Queen Elżbieta II👑 pisze:

  On jej po prostu nie rozumie to podgrzewa stare kotlety

 • Gość pisze:

  Pani Joanno pan Kulczyk odwdzięczył się pani za jej usługi kasą o której mogła pani tylko pomarzyć rozumiem że czuję pani dozgonną wdzięczność, ale przypominam że pani ma męża i nie wypada tak przypominać kochanka choćby z szacunku do męża

  • Gość pisze:

   Taki zawód, co nie:)))

  • Gość pisze:

   Jak za kasę, to faktycznie usluga:)
   Jakis artykul był, że parol byl zagięty na Kulczyka a koleżanka z bogatym mezem specjalnie zorganizowała impreze, gdzie Przetakiewicz miala wyrwać Kulczyka i jakieś zakłady były.
   Wygladala wtedy kiczowato, do bólu, dalej gustu nie ma, ale Kulczyk jak pokazuje jego alpejski dom na bogato, też go nigdy nie miał, ale miał inne atuty, m.in inteligencje, forsę i gest. No to zainwestował, ale się dłużej nie męczyl:)))

 • Gość pisze:

  Pani Grażyna Kulczyk to jest kobieta z klasą ,a ta Joanna zwykła kochanka bogatego faceta i nic więcej.Nie ma się czym chwalić raczej ubolewać.

 • AGI pisze:

  Jak ja tej Baby nie lubie, bardzo zadufana w sobie niesympatyczna Osoba.

  • Gośćgosc pisze:

   Zwyczajnie jej zazdrościsz kasy ,urody zreszta patrząc na ciebie trudno się dziwic

 • Gość pisze:

  Z szacunku do Rodziny św. pana nie powinna się wypowiadać. Nie była osobą prawą .💜

 • janina pisze:

  Ci dziennikarze chyba dla jaj robią wywiady z nią a ona łyka i mysli ze ludzie chcą jej słuchać . Zenujaca

 • Gość pisze:

  Aśka ogarnij się Jan zostawił ciebie dla innej a ty bez przerwy o Kulczyku rozprawiasz nigdy się z tobą nie ożenił i nie miał takiego zamiaru trzeba się wreszcie pogodzić że trochę się z tobą pobawił i zostawił.

  • Gość pisze:

   Z tego co pamiętam, to on dawno był z inną łaską a ta ciągle opowiadala o nim jakby byli razem. To trwało kółka lat. Nigdzie się już razem nie pokazywali, ale ta ciągle że są w związku. Może Kulczyk sie na to zgodził, że względu na tą Lamanie w co jego firma się w pakowana i wywaliła kupę forsy aco jego firmaa interes nie chciał ruszyć przy takiej „projektance”, to nie dziwne. 🙂
   Taki wodolej z niej. Ciekawe kiedy Rinke otrzeźwieje.

  • olga pisze:

   Typowy ciezki przypadek kiedy osoba kłamie i po pewnym czasie wierzy w te kłamstwa. Smutne ze puszczą to na Insta a głupi naród jej wierzy. Na szczęście nie znam jej ale znam sporo osób które ja znają. Delikatnie mówiąc jest obiektem żartów

  • Gośćbibi pisze:

   Co to znaczy pobawił w małżeństwie też się bawi może jeszcze lepiej

  • GodvGość pisze:

   S co to slub to wydarzenie głupia fladro

 • Gosia pisze:

  Ona na pewno jest na liście do Dzban roku 2022. Obok Atosia zaraz. Tego się nie da już słuchać co ona wygaduje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×