Szukaj

Joanna Moro szykuje się do „Dance Dance Dance 3”! Zdradziła nam, z kim chciałabym zatańczyć [WIDEO]

Joanna Moro w Dance Dance Dance 3? Gwiazda zdradziła, że marzy o występie w tanecznym show Dówójki. Wybrała już nawet swojego partnera. Przy okazji wskazała faworyta drugiego sezonu. Komu kibicuje razem ze swoim synkiem?
Joanna Moro w Dance Dance Dance?

Joanna Moro w Dance Dance Dance?

Dance Dance Dance doczekało się dopiero dwóch edycji, a już stało się jednym z najpopularniejszych shows w polskiej telewizji. Program śledzą miliony widzów. Wszytko za sprawą gwiazdorskiej obsady – zarówno wśród uczestników, jak i jury. W drugim sezonie do grona ekspertów dołączyła Anna Mucha, która swoimi ostrymi komentarzami dodała nieco kolorytu. Jej recenzje są wisienką na torcie każdego występu.

Joanna Moro chce do Dance Dance Dance

Program Dwójki jest na tyle popularny, że o występie w nim marzą największe gwiazd. W gronie zainteresowanych udziałem w kolejnym sezonie jest Joanna Moro. Aktorka zyskała ogromną popularność, wcielając się w postać Anny German w serialu biograficznym poświęconym zmarłej artystce. Potem było już z górki – kolejne propozycje, role w popularnych serialach i filmach, kontrakty reklamowe i występ w Tańcu z gwiazdami, w którym dotarła aż do finału.

Podczas rozmowy z czytelnikami Jastrząb Post na Instagramie, Joanna zdradziła, że z wypiekami na twarzy śledzi każdy odcinek tanecznego show TVP. Dance Dance Dance jest ulubioną pozycją nie tyle jej, ale również jej syna. Gwiazda jest gotowa, by zawalczyć o główną nagrodę w programie, w którym zwycięzcy przekazują pieniądze na wybrany szczytny cel.

Marzę o tym, aby zdążyć wystąpić jeszcze w Dance Dance Dance. Oglądamy z moim synkiem i cały czas komentujemy: „Ten zrobił dobrze, ten ma flow, a temu nie idzie i musi dużo pracować, ale jest fajnie, bo się rozwija”. Ja bardzo lubię tańczyć. Chcę kształcić, tak jak Ania Karczmarczyk, która jest w tym programie, żeby się uczyć, to ja tak samo. Tyle swoich lęków przełamałam [występ w Tańcu z gwiazdami – red.]. Zawsze myślałam, że jestem za duża, za ciężka. Mój mąż mnie w życiu nie podnosił, a tam byłam piórkiem. To było bardzo pozytywne, dlatego tęsknie.

Kto jest faworytem Moro w drugiej edycji Dance Dance Dance?

Uważam, że najlepszą parą tańczącą jest Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka. To są bardzo zdolni ludzie, mają wiele talentów. Są świetnymi aktorami, pewnie też świetnie śpiewają. Ale kibicuję też Rafałowi i Przemkowi Cypryańskiemu. Uważam, że są troszkę niedoceniani. Cały czas są niżej punktowani, a moim zdaniem jest świetnie. Ja bym tak nie potrafiła.

Joanna dodała także, że jeśli miałaby zatańczyć w Dance Dance Dance, to tylko w duecie z Adamem Fidusiewiczem.

Zapis całego live czata poniżej.


Joanna Moro na zakupach

Joanna Moro na zakupach

Joanna Moro - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Joanna Moro - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Joanna Moro i Mirosław Szpilewski z córeczką wychodzą ze szpitala

Joanna Moro i Mirosław Szpilewski z córeczką wychodzą ze szpitala

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×